Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar teknik bilgisi olan

arabam şuan 97 000 de 2004 model 2009 da değişmiş 60 000 km civarında aldığım kişi 2, sahibi 72000 de almış, araç yetkiliye pek uğramamış ancak ilk sahibinin kullandığı servisi buldum faturalardan, ikinci sahibi değiştirmemiş hiç, araba için yaklaşık 3 hafta pazarlık ettik ve sonunda karar verip aldım :) bayramda denizliye gidip gelicem ist dan. yaklaşık 1500 km yol yapıcam, aracı aldığım 2. sahibi 100 000 de yaptır ondan önce bişey yaptırma dedi bana o yüzden biraz pinpirikleniyorum nede olsa ilk aracım o kadarlık olucak, fiyatlar bayaa yüksek ya triger bakımı. arkadaşım denizlide alfa romeo 156 aracının trigerini fiat yetkili serv de 250 tl ye değiştirdi denizlide biraz daha ucuz ist a göre belki bayram dönüşü orda yaptırırım. 2004 aracıma ayrıca sigorta yaptırıcam en uygun fiyat veren 460 tl verdi yuh dedim ya kasgo fiyatı istedim 1600 tl çektiler internetten baktım daha yüksek çıkıyor, plakayı değiştirmediğime pişman oldum denizliye gidip ordan plaka alsam bayaa bi kar edecekmişim, bekliyorum bakalım nasip nereye ise oraya yaptırıcam sigortayı da.

Aracın 2008 model güzel fakat km.sinin 32000 olduğundan eminmisin? madem aldığın insana güvenemiyorsan içinin rahat etmesi adına değiştirmeni tavsiye ediyorum...
eski sahibine güvenemeyen "egeyıldızı" nikli arkadaşmış. Ben aracı kuzenimden aldım bildiğimiz araç kilometresi orjinal yani :) Ama şu triger işi 1000 lira arabayı alır almaz olmadı şimdi :) mecbur değişecek

Gidin serviste değiştirin. Hazır ordaykende herşeyine baktırın.

eski sahibine güvenemeyen "egeyıldızı" nikli arkadaşmış. Ben aracı kuzenimden aldım bildiğimiz araç kilometresi orjinal yani :) Ama şu triger işi 1000 lira arabayı alır almaz olmadı şimdi :) mecbur değişecek

bursada bi kaç usta önerebilirim istersen

yalova yolunda sağdan tali yola girince 3. arada "sabri ediz uzel" var volkswagen ci kendisi başka arabaya bakmıyor
çok konuşkandır neyin neden oldugunu açıklamayı çok sever "0532 345 16 39"

uluyola girince solda iş bankasının arasından giriyosun yukarı doğru cıkıyosun orda da "muhittin" usta var eskiden abi kardeş almanyada yaşamışlar
mercedes bmw servislerinde çalışmışlar tecrubeli bi ustadır ama tek çalışıyor ve biraz huysuzdur :) "0537 505 50 81"

yalova yolunda sağdan tali yola girince 3. arada "sabri ediz uzel" var volkswagen ci kendisi başka arabaya bakmıyor
çok konuşkandır neyin neden oldugunu açıklamayı çok sever "0532 345 16 39"

uluyola girince solda iş bankasının arasından giriyosun yukarı doğru cıkıyosun orda da "muhittin" usta var eskiden abi kardeş almanyada yaşamışlar
mercedes bmw servislerinde çalışmışlar tecrubeli bi ustadır ama tek çalışıyor ve biraz huysuzdur :) "0537 505 50 81"

teşekkürler

Geri
Üst Alt