Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar SKODA FABİA RS 2012 alma arifesindeyim yardım

Arkadasla yorumlariniz icin cok tesekkur ederim:)aslinda ben yere basik arac severim ama bu prk ole degil fakat bunu alirsam evlendkten sonra bile rahatca kullanablrm die dusnyrm yaymi taktirsam alipta:)

belki ön yargıyla bakıyorum ama ben bi skoda ya 50K TL vermem

Hehe arkadaslar super reklam gercektende:))valla asil onemli olan surus pozisyonu bence ya bi bincm surcm ona gore bakcam artik!Bu arada seat leon 1.4 fr a da ayni sartlarda fiyat sordum arada hic fark yok skodayida alsam ayni paraya geliyor leon fr da alsam bu bende cilt kizarikliklarina yol acti:)

güzel makıne ben trabzonda testını yaptım ! al yere bas ve sür :)

Hehe arkadaslar super reklam gercektende:))valla asil onemli olan surus pozisyonu bence ya bi bincm surcm ona gore bakcam artik!Bu arada seat leon 1.4 fr a da ayni sartlarda fiyat sordum arada hic fark yok skodayida alsam ayni paraya geliyor leon fr da alsam bu bende cilt kizarikliklarina yol acti:)
ben bu iki arasında kalsam fr alırdım ama zevkler tartışılmaz ne alırsan al hayırlı uğurlu olması dilğiyle

Geri
Üst Alt