Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar sizce makyajlı mı? makyajsız mı?

sıfır'ı kac para ıdı yılmaz abı onu dusunen yok bende bunu anlamıyorum o zamankı aracları sıfır fıyatı 38 ımı? 1.4tsi ıcın.

cenk yeni herzaman iyidirde 38 eboşunu satıp doldurmaya kalktınmı 40bin lere hatta 44 binlere alacağım tsı ın full dolusunu 34 e 2009 unu 20 30 bin kmrede almayı tercih ederim

abi kesinlikle haklisin fakat 1.6 larda uygun arac bulunuyor ama 1.4 tsi ilanlarina bakarsan adamlar ucmus bu yazdiklarimda isin icine girince 3 4 fazla olsun dedim gittim kendi kafama gore bir araba cikardim sonucta araba bu bir kere aliosun baya kullaniyorsun icine sinen birsey almak lazim bnm makyajliyi tercih ettim sifir aldigim icin istediklerimi koydurabilme sansim oldu ama soylede bir soru aklimi kurcaliyor 34 bin verebiliyorsam 40 bin veririm 2 3 yasinda degil sifir arabaya binerim leonun 2. el piyasasi tsi motor icin bence cok ucmus abicim 34 binim warsa 6 bin kredi cekerim gider sifir alirim 1.6 larda cok uygun guzel araclar var mesela senin aracinio gordum sahibindende basinda 2 var abicim oyle satilmali zaten adamlar 37 38 e 2. el araba satmaya calisiyor kim kimi kitlerse :)

sıfır'ı kac para ıdı yılmaz abı onu dusunen yok bende bunu anlamıyorum o zamankı aracları sıfır fıyatı 38 ımı? 1.4tsi ıcın.

tsı ların ilk çıktıkları dönemde fiyatları sanırım 34 falandı sıfır olarak

abi kesinlikle haklisin fakat 1.6 larda uygun arac bulunuyor ama 1.4 tsi ilanlarina bakarsan adamlar ucmus bu yazdiklarimda isin icine girince 3 4 fazla olsun dedim gittim kendi kafama gore bir araba cikardim sonucta araba bu bir kere aliosun baya kullaniyorsun icine sinen birsey almak lazim bnm makyajliyi tercih ettim sifir aldigim icin istediklerimi koydurabilme sansim oldu ama soylede bir soru aklimi kurcaliyor 34 bin verebiliyorsam 40 bin veririm 2 3 yasinda degil sifir arabaya binerim leonun 2. el piyasasi tsi motor icin bence cok ucmus abicim 34 binim warsa 6 bin kredi cekerim gider sifir alirim 1.6 larda cok uygun guzel araclar var mesela senin aracinio gordum sahibindende basinda 2 var abicim oyle satilmali zaten adamlar 37 38 e 2. el araba satmaya calisiyor kim kimi kitlerse :)

cenk dediğin dğru gene ama 34 bin i yosa elinde 25 bini varsa üstüne 10bin tl kredi çekebilecekse maddiyatı göz ününde bulundurmak gerek senin durumun vardı aldın sıfır olmayan ne yapsın :D

Makyajlının içi ve dışı bana daha hoş görünüyor. Orta konsoldaki dijital klima ve teypteki tuşlar çok kötü geliyor bana makyajsızda. Ama makyajsızda sensörler + esp var. Peki soruyorum şimdi, Far sensörü bir araç için olmazsa olmaz mı? Elimizle kapatıp açabiliyoruz farları çok gerekli değil
Yağmur sensörü çok mu gerekli? Far sensöründen biraz daha önemli olabilir fakat kademeli hıza alırsınız yada elinizle yaparsınız zor değil. su itici cam filmi yaptırdığınızda 100km/h hıza ulaştığınızda yağmur damlaları kendini yukarı atıyor ve silecek kullanmanıza gerek kalmıyor.
ESP! İşte makyajsızdaki en büyük eksiklik diyebiliriz. Paketin içinde hill holder, lastik basınç sistemi gibi güvenlik donanımları var. ESP bir araç için önemlidir. Fakat aracım esp'li olmamasına rağmen herhangi bir savrulma olmadı. Çok agresif kullandığım zamanlarda bile ne kafadan nede arkadan yolu bırakmadı.

Karar sizin fakat doluluk boşluk oranına bakılınca ESP dışında önemli bir ayrıntı göremiyorum ben.

tsı ların ilk çıktıkları dönemde fiyatları sanırım 34 falandı sıfır olarak

cenk dediğin dğru gene ama 34 bin i yosa elinde 25 bini varsa üstüne 10bin tl kredi çekebilecekse maddiyatı göz ününde bulundurmak gerek senin durumun vardı aldın sıfır olmayan ne yapsın :D

aynen oyle abi gelde cik isin icinden :)

eskınınde yenınınde kendıne ozgu artıları var zor soru ama maddı acıdan sorun yoksa yenı ve bana gereklı olan donanımları eklerım

makyajsızın tek artısı esp dir bnm bundan önceki aracımda far sensörü vardı ama hiçbir zaman auto moda almadım :D yağmur sensörü vardı ama hiçbir zaman kullanmadım beni deli ediodu herkes bu sensörden şikayetçi sürekli çalışıyor makyajsız leonun içi yenisine göre basit kalıo bizde makyajsızda var akrabamda adam bitiyor bnm arabanın içine :D bütçeniz neye uygunsa hayırlısı ne ise o olsun sonuçta hepsi LEON :D

makyajlının arka cam ve stopları güzel iç mekan direksiyon güzel ama arka tampon berbat

makyajsızın donanım farkı ne var bilmiyorum tam olarak ama ben olsam parasına bakarım yani makyajsız almak ile makyajlı almak arasındaki para olarak fark ne kadarsa o belirler seçimi

Geri
Üst Alt