Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :)

renk harika birenk kesşe yan tarafı boyatmak yerine doğrudan bu renge kaplatsaydın...satarken aracın boylaı olmazdı

Renk güzel fakat komple boya yerine kaplama yapsan daha iyi olmaz mı..?

Arkadaşımız arabayı çoktan boyatmış zaten :) renk tutma sıkıntısı yaşamış bi taraf boyanacakken komple boyatıyım demiş
NOt: umarım boyadan önce ve sonra fotolarını çekip saklamışsındır ileride satarken kanıt olur....:eek:key:

onlar mevcut kaportacımda hepsi. Arkadaşlar kaplatma iyi güzel hoşta boyanın rengi tutmıyor ppg olsun dier tum boyalar olsun hepsinden aldım bu orjınal rengının boyasını boyayı atıyorsun cok guzel ama vernıgı vurunca renk bambaska bısey oluo tutmıo usatamda elle kendı deneyerek tutturmaya calışıyordu karışıma değiştirerek, dedım olmaz bole elbet sıkıntı cıkıcak naparsan yap bellı olacak napalım dedım bole bole ıstedıgım renk var yaparmıyız yaparız fark ne kadar şukadar tamm dedım baslayalım bende :) alfa romeo nun herhangı hıcbır servısınde bile şuan bu rengi tutturamıyorlar araştırmadığım yer kalmadı. Vesile oldu benim için istediğim renge boyatmam için. KAPLAMA muhabbetini lütfen okumadan tekrar ve tekrar kaplatsaydın die yazmayın şartlar ona uygun değildi. zaten yarısı boyancak arabamın obur taraf parçalı boyalı nolcak bu arabaya orjınalmı dıcekler :) isteyen istediğni desin daha 2000 km de arabam 3 sene daha bende satarken 3 kuruş düşüğe satarım istediğime bindim derim en azından.

Kaputum bagaj kapağım boyanıcak daha bu arada arabamın sökülen kısımlarını takıolar kapı ve kaputum + on arka tamponum bu arada boyanıcak.

Kısmetse çıkınca serhatımdan aldığım varex egzoz umuda takıcam komple egzoz süreyya abiden bide alla allah :)
eibach damı taksam napsam diye dürtüyo şeytan varsa 2mm yoksa 3.5 fazlasına gerek yok :)

cızıksız gule gule kullanmak nasıp olsun gunduz nasıl durucak merak edıyorum onemlı olan senın gonlunun ıstedıgı kaplama cok basıt duruyor zaten artık her arac oyle dıyemıdır bılemıyorum ...

cok guzel olmus cızıksız kullan ınsaallah..:eek:key:

Gayet güzel olmuş. Satarken sıkıntı olabilir belki ama normal her yerde bulunur bir renk olmadığı için bunun talibi de farklı olacaktır. O durumda üçe beşe bakacağını sanmam. Güle güle kullan :)

Geri
Üst Alt