Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :)

geçmiş olsun öncelikle..
Renk konusu dışında, Ben olsaydım Sevdiğim Rengi 3D karbon olarak bulur ve kaplatırdım.. :eek:key:

güzel olur boyat gitsin yamalı gibi o taraf farklı öteki taraf farklı durcağına

Arkadaşlar sanayideydim aracım boyadan çıkmış ona bakmaya gitmiştim siz değerli yorumlarınız baya olmuş ben yokken :) teşekkür ederim bunun içinde, evet boyama konusunda haklısınız belki ama sol tarafım komple gitmişti bende bu rengi gerçekten çok istiyordum sol tarafımında gittiğni görünce mecbur verdim üstünü boyattım araca giren arkadaş ehliyetsizdi nakit aldım ondan bende üstüne ekleyip boyattım yapan arkadaş gerçekten sanat Kar bir insan resimleri eklicem birazdan bakalım ne diceksiniz. Şunuda belirteyim kaplama taraftarı değilim hem zaten sol tarafım boyanacaktı bende düzgün olsun komple olsun bizim olsun dedim YAPTIM :)

Düzeltiyorum :D
Yakışıırrrrmıııııışşşşşşşşşş:eek:key::eek:key:

th_IMG_1121.jpgth_IMG_1133.jpgth_IMG_1133.jpgth_IMG_1136.jpgth_IMG_1137.jpgth_IMG_1138.jpg

Ekli dosyalar

• th_IMG_1121.jpg
    th_IMG_1121.jpg
    2.3 KB · Görüntüleme: 23
  • th_IMG_1133.jpg
    th_IMG_1133.jpg
    4 KB · Görüntüleme: 23
  • th_IMG_1136.jpg
    th_IMG_1136.jpg
    1.9 KB · Görüntüleme: 12
  • th_IMG_1137.jpg
    th_IMG_1137.jpg
    2.6 KB · Görüntüleme: 18
  • th_IMG_1138.jpg
    th_IMG_1138.jpg
    2.2 KB · Görüntüleme: 13
ufacık çıktı :( niye böyle oldu acaba bilgisayardan da atamıyorum sanırım dosya ebatları buyuk diye

url]

Beceremiyorum deliricemmm :S bileklerimi kesicem kan formu götürücek şimdi. Yardım edebilecek birisi varmı fazla mesajlarımı da silemiyorum.

Renk güzel fakat komple boya yerine kaplama yapsan daha iyi olmaz mı..?

Geri
Üst Alt