arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :)

erderd

Kayıtlı Üye
Alfa romeo mito aracım 1.4 qv sol taraftan motosiklet girmesi yüzünden sol tarafım komple boyanacaktı arbanın uyuz renk kodunun bir türlü tutmaması ve benimde özendiğim bi renk olduğu için bende rengini değiştirmeye karar verdim sol tarafın komple boyandığı acısıyla olan oldu zaten dedim ve 3 kuruş daha koyup üzerine istediğim renk olan aston martinin mornin frost white a boyatmaya karar verdim.
041909_3561.jpg 041909_3620.jpg 041909_3576.jpg morningfrostwhite_rear.jpg

Keşke rengi değiştirmesin diyebilirdiniz ama inanın arabamın sol tarafını öyle görünce benim gözümde ne orjinallik düşüncesi kaldı ne bişey kaldı hayata soğdum resmen. 3 kuruşdaha veririm istediğim rengi yaparım tek olurum dedim ve arabam şuan komple boyada. Umarım değerli fikirlerinizi paylaşırsınız :)

4. SAYFADA EN ALTTA RESİMLER.

H_G

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsın Erdi .. Bence güzel renk :) Sedef veya inci beyazı favori rengim..

erderd

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim daha 2000 km de idi :( yapıcak bişi yok ama en azından istediğim renge biniyorum diyebilecem kendime :)

Ufak bi kısmında denettim aracın gayet güzel durdu benim gözümde bakalm bugün komplesi atılıcak kapı içleri felan bitti nasıl çıkıcak araç merak ediyorum

eneserol

Kayıtlı Üye
hayırlısı olsun inşallah daha sonra satarken sıkıntı yaşamazsınız

Ali

Kayıtlı Üye
fotoğraflarda pek belli değil renk tutarsızlığı..zaten fotoğraftan iyi anlaşılmaz böyle şeyler..tavsiyem, kaza fotoğrafları duruyordur, bu fotoğraflarıda sakla..satarken sonraki sahibine verirsin..kopmle boyalı deyince ibsanlar altında bişeyler aramasın..

yeni rengin hayırlı olsun..inşallah istediğin gibi olur..allah başka kaza bela vermesin..

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
sadece bir tarafı yüzünden komple araç boyatma taraftarı değilim ama iyi bir boyacı rengi tutturabilir diye düşünüyorum