Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Reklamcı-Tasarımcıya ihtiyacım var.

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar buradaki personelimi daha iyi motive etmek için kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Hoşuma giden bir yazı buldum. Bunu bir resimle birleştirerek güzel bir şekilde yazdırıp etrafa asmak istiyorum. Büyük çıktı alabileceğim yazıcı plotter vs mevcut. Kendim yazsam da kalıcı ve güzel olmayacak. Bana bu yazı ve resmi birleştirip büyük boy çıktı alabileceğim halde bana yapabilecek arkadaşım var mı acaba???

@xure canercim yardımcı olurmusun bu yakısıklı abımıze buluşmalara gelmesede otlu peynır sevmesede yardımcı olalım abiye sahıp cıkalım

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
bak bunu da çözdük abicim artık gelırsın bi buluşmaya sürpriz yapıp :D

bak bunu da çözdük abicim artık gelırsın bi buluşmaya sürpriz yapıp :D
Eyvallah teşekkür ederim ama buluşmalara gelmemekteki kararlılığım halen devam ediyor.. @xure mail gönderdim. Zaten sanırım senin için kolay bşr durum olsa gerek. Basit bir açıklama yazdım. Whatsapp tan mesaj yazıyorum şimdi.

Eyvallah teşekkür ederim ama buluşmalara gelmemekteki kararlılığım halen devam ediyor.. @xure mail gönderdim. Zaten sanırım senin için kolay bşr durum olsa gerek. Basit bir açıklama yazdım. Whatsapp tan mesaj yazıyorum şimdi.
bizi getirticen sonun da van a :D gönüller bir ya sen gelmesende olur :)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
ooo van mı alırım bi dal gideriz sıkıntı yok alacağım yeni ampullerin gelmesini bekliyorum istanbuldan bi koycam van aydınlancak :) @ULU abi ampüller haftaya burdaymış info info info

ooo van mı alırım bi dal gideriz sıkıntı yok alacağım yeni ampullerin gelmesini bekliyorum istanbuldan bi koycam van aydınlancak :) @ULU abi ampüller haftaya burdaymış info info info

Hayat-para-demekmi.jpg

Arkadaşlar buradaki personelimi daha iyi motive etmek için kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Hoşuma giden bir yazı buldum. Bunu bir resimle birleştirerek güzel bir şekilde yazdırıp etrafa asmak istiyorum. Büyük çıktı alabileceğim yazıcı plotter vs mevcut. Kendim yazsam da kalıcı ve güzel olmayacak. Bana bu yazı ve resmi birleştirip büyük boy çıktı alabileceğim halde bana yapabilecek arkadaşım var mı acaba???

tasarım istersen en kralı benden olsun kardeşim. ama çıktı konusunu sanırım halledemem.

Geri
Üst Alt