Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Motorine Fahiş Bir Zam Geliyorr !!!

vergilerle toplanan bu kadar para bi işe yarasa kimse gıkını çıkarmaz..ama bu paraların nereye gidiceği belli seçim kampanyalarına..

doğrusun Yiğit seçime az kaldı...yazın ortasında kömür dağıtmak için para lazım

Allah belalarını versin zerre kadar hakkımı helal etmiyorum Haram zıkkım olsun hepsine yedi bitirdiler artık rezillik hat safhaya ulaştı ...
Arabayıda böylelikle satılığa çıkar ...

Allah topunun belasını versın,mılletın agzına yaptılar ıyıce,benzın zamlandı mıllet dızele yoneldı sımdı ordan da baslıcaklar zam zam dıye,herkes bezıcek cumle alem tupe gecıcek onu da zamlıcaklar bu kadar da olmaz artık,ayıp gunahtır bu kadar fazlası kımse rıskını gıdıp de 3 lıralık seye 5 lıra vererek bolmek zorunda deıl,koyunu buldular ucurumdan atlatana kadar guducekler.

Allah topunun belasını versın,mılletın agzına yaptılar ıyıce,benzın zamlandı mıllet dızele yoneldı sımdı ordan da baslıcaklar zam zam dıye,herkes bezıcek cumle alem tupe gecıcek onu da zamlıcaklar bu kadar da olmaz artık,ayıp gunahtır bu kadar fazlası kımse rıskını gıdıp de 3 lıralık seye 5 lıra vererek bolmek zorunda deıl,koyunu buldular ucurumdan atlatana kadar guducekler.

Kesinlikle haklısın Can..

Küfür Etmek İstiyorum ! Alayının........................................................:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

İktidar iktidar değil muhalefet muhalefet değil kime oy vericez bilmiyorum..... göremedim bi türlü adam gibi idealist bir başbakan adayı ve göremiyeceğimde sanırım..... biz bu sokaklara dökülüp sesimizi duyurmaya çalışmadığımız sürece tepemize binecekler..... ne zaman sesimiz çıkacak ne zaman dur diyeceğiz..............

arkadaşlar lütfen bana kızmayın 1.6 benzinli leon sahibiyim bunu da bilin ama....bu zam haberleri beni o kadar mutlu ediyor o kadar mutlu ediyor ki inanın bana benzin 2 liraya inse o kadar sevinme ihtimalim yok...bu iktidarı da hükümeti de kesinlikle sevmiyor nefret ediyorum ama şu an deseler ki benzin 10 tl varya gider bu sefer oyumu gözü kapalı atarım....adamlar milleti test ediyor analarını ağlatsak ta bakalım oy veriyolarmı çünkü verirse bu millet o zaman gözü kapalı itahata başlamış demektir daha üstün ihanet vede satışlara devam edecekler de ondan...aslında bu adamlara oy veren çoğunluk dolmuş minibüs kamyon taksi tayfası....vermeyenlerden özür dilerim....ama veren abilerim bu adam ülkeyi kurtaracak diyo itahat ediyosunuz ya yoooookkkkkkkkk öyle yağma öyle bedava vatan sevgisi olmaz!!!!!!!!!esas şimdi siz taşın altına elinizi koyacaksınız şimdi !!!!!!!!!!!siz arabanızı yenileyin çok kazanın diye ülke batsın mı????????bence esas zam mazota gelmeli......haaaaaa neden çünkü bu adamları seven tayfa o tayfa da ondan!!!!!tekrar diyorum oy veren araç emekçileri fedakarlık sıra sizde markette manavda mağazada sabit esnafta memurda değil sizde mazot 4-5 lira olmalı ki oy veren o tayfa vatana daha iyi hizmet etsin....herşey iyi hizmet için...bakın sakın ha mazot 5 tl olursa falan oy vermemezlik etmeyesiniz ayıp olur sonra daha kıbrısdan vede güneydoğudan kurtulacağız bak yanlış yapmayasınız haaaa....saygısızlık yaptığım suçsuz insanlardan özür dilerim....

Ağzına sağlık Gökhan ım...

ben bunlarınn alayın ta ...snmdadnaömdnasödmasmdnaskj... daha ne kdr sömürcekler bu halkı haziranda dananın kuyrugu koptu koptu kopmadı yandık...

Geri
Üst Alt