Arkadaşlar lütfen yardım ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arkadaşlar lütfen yardım ?

joeblack

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdım devir, hararet, ve KM göstergeleri çalışmıyor. diğer bütün göstergeler normal ama bu 3 ü çalışmıyor. ustaya gösterdim cihaza bağladı burda anormal bir durum gözükmüyor dedi yani bende baktım değerler gönderiliyor çalışmıyor. dedim sigortası felan yokmu yok dedi sökmemiz lazım dedi. hafta içi gel bi sökelim dedi. varmı böyle bir sıkıntı ile karşılaşan yardımlarınızı bekliyorum ?

tugra kazım

Kayıtlı Üye
hararet müsürünü kontrol ettirdinizmi ondan olabilir gecen forumdan bi arkadasında benzer bi sorun vardı müşür ve baglantı lehimlerinde sorun cıkmıştı genede sökülüp bakılması en dogrusu:eek:key:bide hararet göstergeniz bi calısıp bi calışmıyorsa termostat ı kontrol ettirin 25 -30 tlye degişiyorlar

joeblack

Kayıtlı Üye
saol dostum. sabah kalktım arabayı çalıştırdım çalıştı herşey normal anlamadım gitti sorun gitti. :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
geçmiş olsun:eek:key: ama genede bi baktırın..

REİS38

Kayıtlı Üye
sorun tamamen soğuklardan kaynaklanıyor ve ısı değişikliklerinden kaynaklanıyor araç içinde nemlenmeler olabiliyor nadirende bu saat bölgesinde oluyor saat çalışarak ısınında veya üzerindeki nem bir şekilde gidince normale dönüyor şu an çalışıyorsa hiç bir sorun yoktur,,,

joeblack

Kayıtlı Üye
Valla bir gün çalışıyor bir gün çalışmıyor ama olabilir 5 derecenin altına düşünce çalışmıyor anlamadım gitti ne yapayım arkadaşlar ?