Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar kafama takılan bir kaç sorun?

joeblack

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç şey kafama takıldı yardımcı olurmusunuz?

1- Aracın camlarını kumanda ile açmak yada kapatmak için vaya yaklaşmak lazım yoksa olmuyor ve düzenli çalıştırmıyor. yani dibinde basılı tutuyorum bazen indiriyor bazen indirmiyor?
2- elektirikli aynaları ayarlarken sol taraf alıyorum ne tarafa hareket ettirsem sağdaki de haraket ediyor. sağa alınca sadece sağdaki hareket ediyor nedendir bi ayarımı var acaba?
3- aracı çalıştırdıktan yaklaşık 4-5 sn sonra camlar felan devreye giriyor (elektronik aksam çalışıyor) neden?
4- aracın far sensörü nerde acaba araba biraz kirlenince devreye giriyor ?
5- aracım 130-140 arası felaket bağırıyor ibre bu aralığa gelince bağırıyor neden sizce?(boğaz kelebeğini temizlettim tüp bakımı yapıldı)
6- aynalar kumanda ile kapanmıyor araç 2007 içten kapanıyor açılıyor anahtardan olmuyor?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

1- vagcom yardımıyla bu işlem ayarlanabilir
2- sol tarafı ayarlarken sağla birlikte ayarlanması bir sorun değil, tek seferde iki aynayıda ayarlamanızı sağlayan hepsinde standart olan bir özellik. bu da vagcom la iptal edilebilir.
3- 4-5 saniye neden bekliyor bi bilgim yok açıkcası
4- far sensörünüz ön camın sağ üst köşesinde
5- bu olay da bizim 1.6 mpi motorlara özgü bir durum
6- yine vagcom la yapılabilir. ama aracınız 2005-2006 ise kumandadan kapatma işlemini kullanamazsınız beyin farklı

dostum cevapların için teşekkürler.
1-bizim Wv ustasına vagcom kablosu ile yapılanları söyledim yok öyle bişey dedi.
2- TMM
3- varmı arkadaşlar bu sıkıntıda olan.
4- o yağmur sensörü değilmi?
5- golf plus var arkadaşta bizim motorla aynı motor. onda böyle bir sıkıntı yok.
6- aracım 2007 model ama olmuyor anlamadım gitti.

aracın 8V ise 130 dan sonra ses yapar. 16V olanlarda sorun yok

Geri
Üst Alt