Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Jant Alıcam Fikirleriniz Lazım..

ESY

Kayıtlı Üye

arkadaşlar bu resim deki aracım istediğim jantlarla birlikte shoplanmış hali..

sizce bu nasıl kötüyse de kendi düşüncenizde olan güzel bi jantı benimle paylaşırmısınız..

ilginize çok teşekkürler..

edit : jant lastiğie 1.500 tl fiat aldım.. kumho ecsta lastikler.

o fiat civarlarında replica bi jant ve lastik önerileriniz..

Ben yakistiriyorum bu jantlari :)

jant tamamen kendi zevkin sen beğendikten kimsede karışamaz..fakat jant temizliği zor bir jant a benzer

Siyah jantın arabayı boğacağını düşünüyorum. Rengi gri olsa alınabilecek bir jant modeli güzel.

Ben talladegaların leonda nasıl duracağını çok merak ediyorum.

Siyah jantın arabayı boğacağını düşünüyorum. Rengi gri olsa alınabilecek bir jant modeli güzel.

Ben talladegaların leonda nasıl duracağını çok merak ediyorum.

bence leona gitmez talladega sciroccoda fena duruyoda =)

siyah hem farklı dursun die istiorum biras hemde yan aynaları siyah kaplatıp ileride cupra ön tampon da yaptırmak istiorum.siyahlar taşısın birbirini düşüncesiyle .. büyük ihtimalle bu jantı takıcam farklı hosuma giden bi model bulamazsam.

jant tamamen kendi zevkin sen beğendikten kimsede karışamaz..fakat jant temizliği zor bir jant a benzer

doğru diosun abi ama çok kararsızım o yüzden arkadaşların fikrini almak istedim =)

senin bunun dışında önereceğin bi jant varmı peki cezmi abi ?

jant kendi zevkin tabiki ama ben olsam siyah tercih etmezdim ama zevk senin tabiki

Değişik ve güzel diyebilirim...

Geri
Üst Alt