Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Jant Alıcam Fikirleriniz Lazım..

ya nedense böle acaip siyah jant takmak istiorum bende öle normal gri renkte bi jant takınca sanki orjinal jantları 18 yapmışım hiç bişi değişmemiş falan gibi gelcek =) seat sporttan almısım sanki falan o trbe girdim altın sarısı nasıl olur peki ? :D

Eski aracımda, tavan ve aynalar siyah yaptırdım. Arka difüzör siyah yaptırdım ve jantlar siyah kırmızı şeritliydi. Beğenen oluyodu beğenmeyen oluyodu orası önemli değil ama siyah janttan sıkılıyor insan bi süre sonra. Lastikle bütün gibi duruyor. Tecrübelerimi aktarıyorum. Altın rengi değilde jant aldığımda sciroccoların cilalı interlagosları var parlıyo jantlar krom gibi :) O renge boyatmayı düşünüyorum :D

Eski aracımda, tavan ve aynalar siyah yaptırdım. Arka difüzör siyah yaptırdım ve jantlar siyah kırmızı şeritliydi. Beğenen oluyodu beğenmeyen oluyodu orası önemli değil ama siyah janttan sıkılıyor insan bi süre sonra. Lastikle bütün gibi duruyor. Tecrübelerimi aktarıyorum. Altın rengi değilde jant aldığımda sciroccoların cilalı interlagosları var parlıyo jantlar krom gibi :) O renge boyatmayı düşünüyorum :D

volkan abinin oz leri alıyım ben en iyisi =)

kesinlikle Volkan'ın oz lar... fiyatta anlaşın hemen =)

erhan cidden kendi jantım olduğu için söylemiyorum ama bir sonraki aracımda büyük ihtimalle yine o.z. ultraleggera kullanırım çünkü duruşu ve hafifliği apayrıymış dün onu anladım ben...
Yiğit'e (YCO) zorla aldırmıştım...3-5 borç harç derken o da aldı,ne kadar memnun olduğunu ne kadar sağlam olduğunu bizzat ona özel mesajla sorabilirsin...kendisinin başına bir olay gelmişti başka jant olsa kesin kırılır demişti çok iyi hatırlıyorum..
hani hep piyasaya düşen bir jant olsa o.z. bir süre replica kullan sonra geçersin dicem ama sonra bulma fırsatın olur mu bilemiyorum...

erhan cidden kendi jantım olduğu için söylemiyorum ama bir sonraki aracımda büyük ihtimalle yine o.z. ultraleggera kullanırım çünkü duruşu ve hafifliği apayrıymış dün onu anladım ben...
Yiğit'e (YCO) zorla aldırmıştım...3-5 borç harç derken o da aldı,ne kadar memnun olduğunu ne kadar sağlam olduğunu bizzat ona özel mesajla sorabilirsin...kendisinin başına bir olay gelmişti başka jant olsa kesin kırılır demişti çok iyi hatırlıyorum..
hani hep piyasaya düşen bir jant olsa o.z. bir süre replica kullan sonra geçersin dicem ama sonra bulma fırsatın olur mu bilemiyorum...

biliyorum biliyorum abi anlatmana grek yok özelliklerini oz ultraleggera nın içim rahat o konuda =) sorun yok inşallah alıyorum senin jantlarını..

güzel durmuş bence..siyah seviyorsan kimseye takılma..boğar mı boğar gibi ama koyu füme de güzel durabilir...ama bunlar da güzel durmuş

2 numara daha güzel

bendeki jantın birebir aynısı ben kırmızıyı beyaza çevirdim :)

Photoshopta çok berbat gözükmüş jantlar

Geri
Üst Alt