Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Jant Alıcam Fikirleriniz Lazım..

sitede orjinal cupra jantı satılıyor bak istersen aklında fikir olsun en azından

tamamen senin göz zevkinle alakalı ama ben bu jantları pek beğenmiyor, leonada yakıştırmıyorum.

İleriki düşüncelerini düşündüm de, siyah yerine koyu füme renkte bir jant takabilirsin :) siyah jant kullandım çok boğuyo arabayı. Jackie nickli arkadaşın jantlarının renginde yapılabilir. Emre banlandı ama konuları duruyorsa bakabilirsiniz. Ayrıca 18' siyah jant taktığınızda 17gibi durur küçük görünür göze siyah olduğu için. Şuan bende jant alma aşamasındayım.. :D Konuları araştırın güzel jantlar var. Sitelerden bakabilirsiniz ayrıca.

İleriki düşüncelerini düşündüm de, siyah yerine koyu füme renkte bir jant takabilirsin :) siyah jant kullandım çok boğuyo arabayı. Jackie nickli arkadaşın jantlarının renginde yapılabilir. Emre banlandı ama konuları duruyorsa bakabilirsiniz. Ayrıca 18' siyah jant taktığınızda 17gibi durur küçük görünür göze siyah olduğu için. Şuan bende jant alma aşamasındayım.. :D Konuları araştırın güzel jantlar var. Sitelerden bakabilirsiniz ayrıca.

ya nedense böle acaip siyah jant takmak istiorum bende öle normal gri renkte bi jant takınca sanki orjinal jantları 18 yapmışım hiç bişi değişmemiş falan gibi gelcek =) seat sporttan almısım sanki falan o trbe girdim altın sarısı nasıl olur peki ? :D

18" füme o.z. verelim..
hem hafif hem güzel hem de kaliteli...
replicayla kasmayın..
düşünürseniz pm atın..

18" füme o.z. verelim..
hem hafif hem güzel hem de kaliteli...
replicayla kasmayın..
düşünürseniz pm atın..

abi senin oz lerin hastasıyız ailecek zaten =) seni arıyodum bende forumda düşünürüm tabiki

Geri
Üst Alt