Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar ilk arabamı ve acı sonunu bir slayt ile sizlerle paylaşmak istedim....!

çok geçmiş olsun emre..gerçekten içim acıdı videoyu izlerken..hikayesini okuyunca dahada kötü be..ilahi adalet birgün tecelli edecektir..o şerefsizin yanına kar kalmaz bu bence..

Başınıza gelenler üzücü çok çok geçmiş olsun, neyseki adamı bulamamıssınız, yoksa Allah korusun o sinirle bi şerefsiz için değmezdi.

Çok geçmiş olsun Emre..:(
Kim bilebilir ki böyle bişi olucağını..Şeytanın bile aklına gelmez,sen sağ kapıdan in ve adam kaçsın...Araba çalıntı durumların da kasko neden anahtarı istiyo ki...?Bir de kasko da yangın,sel,deprem,terör gibi seçenekler yok muydu..?

Çok geçmiş olsun Emre..:(
Kim bilebilir ki böyle bişi olucağını..Şeytanın bile aklına gelmez,sen sağ kapıdan in ve adam kaçsın...Araba çalıntı durumların da kasko neden anahtarı istiyo ki...?Bir de kasko da yangın,sel,deprem,terör gibi seçenekler yok muydu..?

çok sağolun dostlarım kaskom full+full 'du.hatta üstüne eklediğim herşeyi toplu iğnesine kadar işletmiştim ama nafile.onlar bi şekilde sıyırıyolar kendilerini serefsizler

emre kardeşim nedir bu ya video da izlerken şok oldum ve çok üzüldüm
o güzelim arabayı bu hale getirenin allah bintürlü ......... versin evi ocağı başına geçsin inşallah kardeşim
acı hatıranı tazalemek istemem ama bu inanılmaz olay ne zaman başına geldi.
tekrar, tekra büyük geçmiş olsun kardeşim.[/QUOTE

4 sene oldu bu olayı yaşayalı

Geçmiş olsun çok.. Kolay değil güzelim araba gitmiş ama Allah daha beterinden de korumuş seni, belki yakmasa arabayı da bulsaydın adamı daha kötü bi son olurdu..

Geri
Üst Alt