Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar cordoba ve ibizanın kapının en altında fitil için delikler mevcut ama

maliilhan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cordoba ve ibizanın kapının en altında fitil için delikler mevcut ama fitil yok yagmurda ve camurda kapı eşikleri camur su vs oluyor ve oralardanda lastik sesi alıyor bugun baktım boranın golf değilde sanki polonunki oraya tık takılcak şekilde lütfen acil yardım edin oraya ne oluyor nerden alabilirim yada böyle bir uygulama yapan parçayı lan vs varmı acil yrdm şimdiden teşekkürler.

Açıkçası ben tam olarak anlamadığım bahsettiğiniz yeri, araçlar hakkında yeterli tecrübem olmadığından dolayı :)

Resimli bir şekilde açıklarsanız belki ben ve başkasıda daha iyi anlar ve daha iyi yardımcı olabilir..

güzel bir noktaya deyindiniz aslında.. uygun bir fitil bulsak çok faydalı olabilir..

arkadaşlar kapının en altında wv serisi araçlarda tozluk var kapının en altında delikleri var seat araçlarda,fakat bu fitili takmamışlar araçın kapılarının en altında kapıyı örttüğünüzde marşpiyerine basan bir fitil toz yagmur çamur ve lastik sesi için gerekli buraya ne yapabiliriz lütfen bi ilgilenelim çözüm bulalım bilmeyenler bir baksın bir araştıralım çözüm bulalım

bu problem tek bendemi var arkadaşalar cordoba ibizanın lastik sesi almasındaki en büyük etken hadi çözüm bulalım

onlar ,olası sızıntılara karşı tahliye delikleri olmasın.. radyo cd çaların svc özelliğini high yaptıktan sonra hiçbir ses kalmıyor:D

tahliye delikleri ayrı onlar daha derin va kalın poloyla yanyana koyduk aynı deliklere takılmış fitil var poloda kaç parçacıya sorduysam yok dediler hurdacıya bak dediler bir türlü gidemedim hurdacıya yolu düşün Arkadaş olursa bir sorarsa sevinirim

Bende kapılarıma fitil takviyesi düşünüyorum. Özellile kapı menteşelerinin olduğu yerlere. Oralar düz olduğu için çift taraflı bantla halletmeyi düşünüyorum. Dediğiniz delikli yere hiç dikkat etmedim eğer varsa fitilide bulunur demektir.

cok güzel bır konu bu umarım polonun ki olur bende sevmiyorum ses olayını. sırf bu yuzden satacam arabayı...

Geri
Üst Alt