Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar Bugüne Dikkat

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Bugün ve Yarına Dikkat !

Terör örgütü kurusu Abdullah Öcalan'ın ( içimden sövüyorum şu an :kizgin: ) Türkiye'ye gelişinin yıldönümü bugün bu yüzden dolayı İstanbul'un çeşitli yerlerinde eylem ve kundaklama planı mevcutmuş. Üst Ataşehir, Ümraniye Namık Kemal Mahallesi, Ümraniye Devlet Hastanesi Arka tarafları, Cevizli Tamirhane, Maltepe Gülsuyu, Göztepe Fikirtepe, Tarlabaşı, Gaziosmanpaşa, Bahçelievlerin Üst kısmı, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece kısımındaki arkadaşların dikkatli olmasını ve arabalarının kapalı alanlara ve güvenli yerlere park etmelerini öneriyorum.

kendi pislikleri yetmezmiş gibi bide milletin canına malına kastediyorlar :mad:

hepsinin "hgiısrdtunsdjg iduıtisa tguısiangisaosdfsfkjsşfjsşjfsşfjsşljfşsjfsşljıyg" (bu benim küfürüm) klavyeye kafama göre basıyom :)))

iyimiş :D:D:D bende glkhsadlgkhsadfklh o zaman

Geri
Üst Alt