Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu jant olurmu

Arkadaslar elimden geldigi kadar photo shopladm buydun

Ben begendim jantı acıkcası

benim aracım 1.6 3. jantımı takıyorum 18 ve performans öyle düşündüğünüz gibi etkilenmiyor,yakıtta öyle ooo dedirticek bir fark yok..oynasın oynasın 1 litre..100 km. de 4.5 lira daha fazla veririm ama daha güzel bir arabaya binerim ki 1 lt bile asla oynamaz..ayrıca şöyle bir şey var..17 takayım dediğiniz jant replica ki kesinlikle hafif değildir yani 18 ile arasında bi fark yoktur..şuan aracımdaki jantlar 18 ve 7 8 kilo civarı.16 dan daha hafif :)

cok kollun jantlar super duruyor leon da ve bıldıgım kadarıyla bızım ömer jant lastık satıyor cok uygunada verecek alacak olsam ben o jant lastıgı alırım mukemmel duruyor

abim agrada kollar çerçeveye doğru inceliyor..bunda kalın :) güzel jant ama ya 18 yada başka model derim..ben o yüzden ince kollu buldum 17 için..
sitede mrtsnr 1.2tsi da 18 jant kullanıyor sorun yaşamıyor :)

murat 1.2 tsi gidişi bana yetiyo,gidişini çokta etkilesin istemiyorum

abi sanki 1.4 tsi içinde ideal boyut olmuyorki 18 jantlar araba aynı araba motor biraz daha güçsüz farkımız yok ama takıyoruz biz teknik olarak bişe diyemem ama bence 17 yerine 18 daha ii olur jantın kendisini göstermesi için

Mehmet kesinlikle haklısın çok güzel duruyo ama ne biliyim çokta mantıklı gelmiyo bana kızmazsan cuprada 240 hp var 18 inç,Fahrettin in 1.2 tsi yı 105hp de 18 inç:)
o yüzden 17 iyidir ben agra ya alternatif olsun diye dedim.Teşekkür ederim fikirlerinize

resme yaptgm jand cidden güzel duruyor benm janta benziyor. dursuna katılıyorum 5 kol yakısıyor kasaya

Geri
Üst Alt