Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu ürünleri alsam mı?

bunlar çıkma
serviste fiyatlar uçuk
daha doğrusu kur yüksek
4 tl gibi bişey 1 sterlin
kur yüzünden daha pahalıya geliyo maalesef :(
şimdi ben sana parça kodunda yardımcı olurum yalnız ingiltere de alsan trye nasıl sokacanız işin garip tarafı burası ..maliye havalımanında cöker.araba ordasa sıkıntı yok trdeyse araba...7 kıtada ülkelerde çalıştım dubaiden gelirken bagajımdaki ananas avakadoyu göz diken memur araba parçasına bayılır :)

şimdi ben sana parça kodunda yardımcı olurum yalnız ingiltere de alsan trye nasıl sokacanız işin garip tarafı burası ..maliye havalımanında cöker.araba ordasa sıkıntı yok trdeyse araba...7 kıtada ülkelerde çalıştım dubaiden gelirken bagajımdaki ananas avakadoyu göz diken memur araba parçasına bayılır :)
Valla abi inşallah sıkıntı olmaz, durup dururken pek çevirmiyorlar ama hayırlısı artık şans işi
japonya ziyaretimde benim valiz tıka basa yiyecek doluydu cevirmediler arkadaşınki boştu onu çevirdiler

Valla abi inşallah sıkıntı olmaz, durup dururken pek çevirmiyorlar ama hayırlısı artık şans işi
japonya ziyaretimde benim valiz tıka basa yiyecek doluydu cevirmediler arkadaşınki boştu onu çevirdiler
bak arkadaşım yiyeek alkol sigara hadı sıkıntı değilde araba parçası geçmez abi sözü dinle sonra sen haklıymışsın abi deme :) sen bilirsin

bak arkadaşım yiyeek alkol sigara hadı sıkıntı değilde araba parçası geçmez abi sözü dinle sonra sen haklıymışsın abi deme :) sen bilirsin

hayırlısı ben abi artık bakalım
5. yıla girdik bu ay
biraz değişiklik arabaya tekrar bağalayabilir
satıp yeni bi bettle almak ister gönül ama bu fiyatlara yeni bi ibiza bile alınmaz :)
elsa kullanıyormusunuz yada kullanan arkadaşlar var mı

hayırlısı ben abi artık bakalım
5. yıla girdik bu ay
biraz değişiklik arabaya tekrar bağalayabilir
satıp yeni bi bettle almak ister gönül ama bu fiyatlara yeni bi ibiza bile alınmaz :)
elsa kullanıyormusunuz yada kullanan arkadaşlar var mı
etka var :) parça mı lazım

6RD 953 503 J bu kodlu sinyal kolu benim arabaya uyar mı
ben montaj için elsa sormuştum etkada bu mümkün mü bilmiyorum
hüzeyir kardeş öğlen paydosundayım istersen sen arac model yılı adını yaz akşama döneyim sana..hız sabitleyicili mi değilmi onu da belirt bakalım kaç para hem..etka dediğimiz şey servislerin kullandığı program onlarınkı online bizimkisi karadüzen :D

hüzeyir kardeş öğlen paydosundayım istersen sen arac model yılı adını yaz akşama döneyim sana..hız sabitleyicili mi değilmi onu da belirt bakalım kaç para hem..etka dediğimiz şey servislerin kullandığı program onlarınkı online bizimkisi karadüzen :D
2010 6j 1.4 ELEGANCE
şasi no: xxx
Motor no: xxx
Evet abi silecek kolu servis münkün değil değil diyor ama aynı elektronik kontrol ünitesine sahip ibizaya da poloya da ender elektronik montaj yapıyor. Eğer senin program böyle bişey gösteriyorsa on numara beş yıldız

Son düzenleme:
2010 6j 1.4 ELEGANCE
şasi no: XXX
Motor no:xxx
Evet abi silecek kolu servis münkün değil değil diyor ama aynı elektronik kontrol ünitesine sahip ibizaya da poloya da ender elektronik montaj yapıyor. Eğer senin program böyle bişey gösteriyorsa on numara beş yıldız
bi sn hız sabitleyici mı taktırmak istiyorsun bunu mu anladım ben.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt