Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bi bakın lütfen ..

hayırlı olsun kaan bi takda bakalım bu jant leonlarda hiç görmedim bakalım nasıl olucak

Jantlar güzel yanlız bu tarz yanaktan içe bombeli jantlar inç i pek göstermez 18 gibi durmaz bu tarz hiç leonda görmedim araç üzerinde görmek lazım hayırlı olsun:)

çok tesekkur ederım ınsallah pısman olmam farklı birşey olsun ıstedım ve yeni linkini koydum bi bak ıstersen tekrar

öncelikle hayırlı olsun diyorum :)
benim şahsi fikrim aero kite pek yakışmaz die düşünüyorum

teşekkür ederim :) valla ben cok umutluyum 17 ıncı yanına getırdık baktık yaklasık 1 aydır da dusunuyorum bu jantı bugun dayanadım parasını verdım vazgecmıyım tekrar dıye :)

hayırlı olsun güzel jant. birde leonun üzerinde görmek lazım. Ahmetin dediği gibi ofsetli olduğu için biraz küçük duracaktır.

yarın kargoya verıcekler cumada elımde olur ınsallah takar takmaz hemen sızınle paylasacagım ama jant o kadar hafıf ki normal stock jant kadar o yonden de biraz bu jantı ıstedım

hayırlı olsun aracın üstünde daha farklı duracağı kesin ressimden bişi belli olmuyor

Geri
Üst Alt