Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar bi bakın lütfen ..

tesekkur ederım erhan kardeş bakalım hayırlısı ama son 2 saattır pısmanlık duyuyorum

direkt bütün parayı verdım :d bu jantı 2 aydır dusunuyordum ben

farklı olmak iyidir ama siyah-kırmızı kombinasyonu çok klişe oldu artık.keşke başka bir renk olsaymış..lastik 40 yanak yerine 35 yanak takarsan daha iyi durur bence..et si kaç peki ?

arabada yay var eibachın 3.5 lik .. 16larla 1.5 parmak var aralık .. valla et sini sormadım sonradan 18 e dondugumuz ıcın ani oldu yarın onuda ogrenecegım biraz sacma oldu ama :)

52 goruntulenme ve bu kadar yorum mu sagolun arkadaslar .. yorum yapanlara cok tesekkur edıyorum

güle güle kullan..
sadece çevresindeki kırmızının modası da esprisi de çabuk geçti..velakin belli olmaz tabii takmadan jantları.. :)

direkt bütün parayı verdım :d bu jantı 2 aydır dusunuyordum ben

hiç pişmanlık duyma kaan çünkü gerçekten çok güzel bir jant seçmişsin. kırmızının ve siyahın beyaz ile olan uyumu çok şık bir görüntü oluşturucak. eğer kırmızıyı beğenmezsen gerekirse o kırmızı alanı normal jant rengine veya mat siyaha boyattırırsın. kayseride bu tarz ince işçiliklerin ustalarını çok duydum ben. sıkıntı yapma kendine iyi günlerde güzel günler kullan inşallah kardeşim.

Geri
Üst Alt