arkadaşlar bı bakarmısınız lutfen? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

arkadaşlar bı bakarmısınız lutfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşla bilgisayrımla alakı bir sıkıntım var ve çözemiyorum deli olacam.

internet explorerı açtığımda adres çubuğunda bearshare ile alakalı bir adres çıkıyor bunu silmek istiyorum fakat,

araçlar,internet seçenekleri,genel bölumundeki giriş kısmındaki adresleri silemiyorum hatta bloklanmış hiçbir işlem yapamıyorum bilgisi olan bu işten anlayan varsa yardımcı olsun sevabına. bilgisayarım 2004 model asus a6000 serisi,windows xp kullanıyorum.

leonman

Kayıtlı Üye
bearshare çubuğunun üzerine sağ tıkladığında birşey çıkmıyor mu ? eğer çıkıyor ise bearshare işaretlidir,o işareti kaldırman lazım.

kurtbil

Kayıtlı Üye
aynı olay bendede olmustu bu bug denılen vırus cakması bsyler gırmıs pc ye antıvırusle tarama flan yapınca bsyler sıldı sonra kendılıgınde acıldı orası.buglar kendı belırledıgı sayfayı secıp blokluyor o bolmeyı tahmınımce

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
virüsten dolayı.banada olmuştu..virüs taraması yapınca ve silince aynen can ın dediği gibi açılmıştı

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
aynı olay bendede olmustu bu bug denılen vırus cakması bsyler gırmıs pc ye antıvırusle tarama flan yapınca bsyler sıldı sonra kendılıgınde acıldı orası.buglar kendı belırledıgı sayfayı secıp blokluyor o bolmeyı tahmınımce
teşekkurler can. ama ayberkin verdiği linkteki sitede daha kolay bi yolu varmış ordan hallettim.

virüsten dolayı.banada olmuştu..virüs taraması yapınca ve silince aynen can ın dediği gibi açılmıştı
teşekkurler aybars. hallettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...