Arkadaşlar Acil Yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arkadaşlar Acil Yardım

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Seat'ları en iyi düşüren yay markası H&R.
Şaşmaz sanayide Özen Ticaret var geçenlerde 5'lik Eibach'ın sıfırını 310TL'ye almıştık hatırladığım kadarıyla. Çok yakınında da montajını yapan bir tanıdığımız da var.
H&R'nin ki 340TL idi hatırladığım kadarıyla.

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Seat'ları en iyi düşüren yay markası H&R.
Şaşmaz sanayide Özen Ticaret var geçenlerde 5'lik Eibach'ın sıfırını 310TL'ye almıştık hatırladığım kadarıyla. Çok yakınında da montajını yapan bir tanıdığımız da var.
H&R'nin ki 340TL idi hatırladığım kadarıyla.
Ayberk :) Herkes de alacaksan eibach al diyorlar :) 5 lik almam zaten 3.5 luk kapatıyo eker ve araba arasını bilmiyorum gercekten bu yaylar uyarsa eyer 1 haftalık falan kullanılmadı bile tanıdıkdan alıyorum a3 falan diyince ilanda vw falan uyar diye düşündüm

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ayberk :) Herkes de alacaksan eibach al diyorlar :) 5 lik almam zaten 3.5 luk kapatıyo eker ve araba arasını bilmiyorum gercekten bu yaylar uyarsa eyer 1 haftalık falan kullanılmadı bile tanıdıkdan alıyorum a3 falan diyince ilanda vw falan uyar diye düşündüm
Sen boşver herkesi beni dinle :)
3.5'luk alıcaksan hiç alma, indireceği anca 1cm. O da önü. Arkayı hiç indirmiyo.
5'lik yay diyince insanlar bi korkuyo nedense. 5'lik yay zaten arabayı 3cm anca indiriyo. Ben arabayı 9cm indirdim bişey olmuyo korkmayın :)

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
hehehe :) sen korusitesinde oturuyorsun yollarınız da cukur yok :p biz dikmende oturuyoruz allahın dagında bende isterim 5 lik takmayı arabayı ne kadar yere basarsan o kadar tatlı duruyor :) ama şartlar

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
hehehe :) sen korusitesinde oturuyorsun yollarınız da cukur yok :p biz dikmende oturuyoruz allahın dagında bende isterim 5 lik takmayı arabayı ne kadar yere basarsan o kadar tatlı duruyor :) ama şartlar
Koru Sitesi'de Almanya otobanı değil, ya da ben arabayı sitenin içinde kullanmıyorum ya :)
3.5'luk yayı alınca karşılaşacağın tablo fiyasko. Hiçbir işe yaramıyo. Azıcık indiriyo arabanı. Parana yazık boşuna alma :)
3.5'luk yayla aracın ne kadar ineceğini hayal ediyosan, 5'lik yay o kadar indiricek işte :) Tecrübe ile sabit. Tonla insan taktı daha önce 3.5'luk 5'lik yay Leon'lara. 3.5'luk takanların çoğu zaten bir süre sonra söküp 5'lik yay alıyo.

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
haklısın katılıyorum sana bu gidişle zaten 3.5 dan vazgeçeceğim bu arada bazen görüyorum seni yardıra yardıra gidiyorsun bizim şirketin önünden :D fazla bağırtdırma yürüyen makinayı ayberk :D

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Video'nun sonundaki sosyal mesaja dikkat puhaha
hahah :D ferrari falan fark etmez :) şahinin ruhu yeterrr modifiye dediğide bi yere kadar degil :) şahine dış degil motor aksamını komple değiştir ne ferrari tanır ne başka bir araç bu sırf şahin için de geçerli degil :)))

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
hahah :D ferrari falan fark etmez :) şahinin ruhu yeterrr modifiye dediğide bi yere kadar degil :) şahine dış degil motor aksamını komple değiştir ne ferrari tanır ne başka bir araç bu sırf şahin için de geçerli degil :)))
Sonuç: 5'lik yay al bak keyfine :D