Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar acil yardım

Hermosa4631

Kayıtlı Üye
Bayramın 1. Gününden beri arabamda benzinde çalıştırılırken terleme oluyordu araba tekliyordu ateşleme bobinin bozuk deyip değiştirdiler ama sorun gitmedi bir daha gittim ve benzin pompası bozulmuş ve benzin filtren kirlenmiş değiştirilmesi lazım dediler onuda değiştirdiler aracı teslim aldım araç eskiden olduğu gibi teklemiyor ama araba sürerken çok boğuk gidiyor basıyorum basıyorum yemiyor feci bir boğukluk var sizce ne yapmalıyım bilgisayara bağlattık birşey bulamadılar.

Bayramın 1. Gününden beri arabamda benzinde çalıştırılırken terleme oluyordu araba tekliyordu ateşleme bobinin bozuk deyip değiştirdiler ama sorun gitmedi bir daha gittim ve benzin pompası bozulmuş ve benzin filtren kirlenmiş değiştirilmesi lazım dediler onuda değiştirdiler aracı teslim aldım araç eskiden olduğu gibi teklemiyor ama araba sürerken çok boğuk gidiyor basıyorum basıyorum yemiyor feci bir boğukluk var sizce ne yapmalıyım bilgisayara bağlattık birşey bulamadılar.
hava filtre girişlerinide bi konturol edip temizleyin 1,9tdi başıma geldi belki sizinkindede o yuzdendir

Egzoz tıkanıklığı da olabilir...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt