Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARKADAŞLAR SINIFIM İÇİN KAMPANYAYA KATILIM GEREKİYOR... facebook üzerinden...

ZaferAykan

Kayıtlı Üye
SEVGİLİ ARKADAŞLAR
Favori Canım Okulum kampanyasında istediğiniz bir okulun ihtiyacının giderilmesi için destekte bulunabilirsiniz. (Okulumuz Kapullu Vali Nafiz Kayalı İlköğretim okulu) , DESTEK OL düğmesine basman yeterli. daha sonra adımları takip ederseniz okulumuzdaki teknoloji ve tasarım sınıfım için gerekli yazıcı ihtiyacını karşılamış oluruz.
Şimdi adımlarımızı sıralıyorum:
1. Facebook arama motoruna "favori canım okulum" yazıp seçelim.
2. Açılan sayfadan "beğen" tıklayalım.
3. "uygulamaya git" diyoruz.
4. " DESTEK OL" tıklıyoruz.
5. " Giriş Yap" diyoruz
6. "İzin ver" diyoruz.
7. Açılan Favori Jevellery Sayfasına (atmasyon) tel numarası giriyoruz. "Kaydet" diyoruz.
8. Kampanyaya katılmak için "Beğen" tıklıyoruz.
9. Okul adına göre arama kısmına okulumuzun adını yazıyoruz. (karabük kapullu vali nafiz kayalı ilköğretim okulu) seçip ; "ARA" tıklıyoruz
10. son kez karşımıza çıkan "Destek Ol" tıklayıp tamamlıyoruz.

KATILIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM... ÖĞRENCİLERİME UFAKTA OLSA SCW KATKISI OLSUN :)

Yazılmasa bile arkadaşlarımız gördüğünde beğeneceklerdir..Hepimiz elimizden gelen desteği yapalım :)

Biraz sabır Hocam :) daha yeni açmışsınız konuyu.. Benim babam da okul müdürü bilirim bu konuları, face ye girdiğim de yapacağım.. Daha konu yeni olduğu için gören arkadaşlar mutlaka yardımda bulunacaktır..

Ben destek oldum..Okuduğum kadarıyla okula yazıcı hediye edilmesi için 497 kişinin daha beğenmesi lazım..Haydi SCW :eek:key:

evet öyle teşekkür ederim. daha sayımızı tamamlamak için epey yolumuz var sanki :)

Geri
Üst Alt