Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ArkadaŞlar Ödeme planimi yaziyorum acİl yardim:(alinirmi leon fr 1.4 tsi

çok güzel 1.6 ve 1.4 tsilar var arkadaşlarımızın sattığı ilgilen istersen pişman olmazssın

ilk zamanlar insan heycanlanıyor ertuğrul ama sonrasında gerçekten çok bunaltıcı oluyor
2003 yılından beri bir fiil kredilerin içindeyım 60aylık bıle çektiğim zamanlar oldu ama inan bazen insan oyle daralıyorkı anlatamam..

araban 20-25 liralık olsun kafan rahat olsun sıfır araba alırken peşinatın yüksek olacak yada ödemelerin yüksek olacak kısa vadede bitecek
4 sene sonra borcun bitecek ama arabanda bitecek sakın ola şeytana uyma

arabayı çok seviysan söylenecek bişi yok ama
çook severek aldığın arabana sadece kapının önünde gelip geçerken bakmak istemiyosan böyle bir atraksiyon yapma derim.
şahsi fikrim.

not bir aynası 550 tl bilgin olsun :)

1.4 tsi fr a 2 donanim 2 cupra tampona bu para cok bence ben fr olmiyanini 2011 model sunroof ile 38 e bitirdim o kadar paraya git cupra al bence 2. el 2. el fr al 2.0 ama yazik o paraya birde gircen o kadar ay boraca 2013 te kasa degisior

öde öde bitmez o ya aman diyim.. 1 sene sonra arabana alısınca hevesınde kaçıcak sonra 3 sene öde öde dur ;)

arkadaşlar tüm yorumlarınızı okuyarak ve büyüklere sorarak iptal ettim alma işini:(yorumlarınz için çok teşekkürler arkadaşlar sanırım en doğrusu buydu çok üzüldm ama elden gelcek birşey yok hesap kitap birbirini tutmuyor leon sevgisi bitmez:(

sırf sıfır diye 45 bin vermem araca piyasada temis 1.4 ler var 2009 model full donanım ve body kitli

Geri
Üst Alt