Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar sizce makyajlı mı? makyajsız mı?

onur_piton

Kayıtlı Üye
Makyajlı seat leonun ön farları ovalleşmiş eski keskinliğini kaybetmiş diye düşünüyorum 2008 civarı modellerin ön farları daha güzel duruyodu diye düşünüyorum bide sizin fikirlerinizi alayım dedim :)

onur leon alacaksan 2008 2009 makyajsız kasa al derim çünki donanımları full far ın şekline takılma sen

aynen yılmaz abinn dediği gibi alıcaksan 2008 2009 al daha farklı duruyor

2008 -2009 daha güzel ve dolu...Hele bir de sport up bulursan tadından yenmez..;)

Farlar degisti haklisin ayrica arabalarin ici bos :)

tabiyki makyajsız kasa bence 2009 bulursan endoğru seçim olur

bende bu soru hakkinda yazin kafayi yemistim makyajli makyajsiz mi diye sonra dedim makyajsiz olsun gittim arabalara bakmaya fiyat konbusunda anlasamadim kimse ile 2 3 yasinda arabalara sifirindan 4 5 bin lira az fiyat cekiyolar dedim enayilik etmiyelim gittim bayi ye 2011 bir leonun icine oturdum 2009 da makyajlanan leondan cok daha guzel olmustu 2011 leon distan hic bir farki yok fakat icinde kullanilan mazeme eski sport up ile ayni olmus yani gri mavi arasi olan style ic plastik mazemesi beni dusunduruyordu cok kalitesiz goruntu olusturuyordu 2011 de artik sport up ile ayni siyaha siyah plastik mazemesi kullanilmisti ki bu bnm yeni kasa almamin en buyuk nedenidir . direksiyonu cok guzel makyajlinin ve arka tarafi disaridan bakinca daha genis duruyor makyajsiza gore arka cam buyutulmus ve arka stoplari daha guzel ama dediginiz gibi on farlari eski leonun daha guzel ic kokpitte de yenisinin ici daha guzel bence bir tek klima gostergesi eski kasanin daha basarili bence full ve bos konusuna gelicek olursak yeni kasa bos bir araba degil bir kac ozelligi standarttan cikarip opsiyon koymuslar onlarinda en onemlisi esp dir onu da aldik mi kafa rahat yani fari kendi yanmis silcegi kendi calismis ben zaten bu ozellikleri asla kullanmadim hic bir arabada bundada olmamasi rahatsiz etmedi beni sadece esp yi aldinmi 1 lira civari o da yaninda lastik basinc fln da geliyor bir de sunroof aldim ben kafama gore bir araba cikti yani cokta memnunum ve hic pisman degilim makyajli aldigima cunku bazi arkadaslarin dedigi gibi yeni iyidir dedim aldim simdi sende benim gibi bir muzakere yapican kafada ne istedigine karar vericen ona gore eski mi yenimi karar vercen :) simdi sana su farki resimle canli gostereyim eskisinin ici plastik olarak kalitesiz duruyo sport up lar harici normal style paketi boyle gri siyah goz yorucu duruyo bana gore

eskisinin kokpiti ( kol dayamanin plastik rengine dikkat et nasil ayri duruyor ; emniyet kemerlerinin oradaki stunla kapi arasindaki farka dikkat )

Uploaded with ImageShack.us

buda 2011 kasanin ici ( 2009 da ve 2010 modellerdede eski kasa plastik mazemesi renginden bu fark sadece 2011 de var ) eski sport up ile ayni mazeme siyaha siyah kap kara duruyor

Uploaded with ImageShack.us

bu belki senin icin onemsizdir ben cok takarim boyle seyleri bu yuzden yeni kasa bana agir basmisti :) makyajsiz alirsan motor senin icin onemli degilse yani daha dogrusu performans pek umrunda degilse sport up tan baska araba alma derim sana ama tsi dusunuyorsan 2011 model 1.4 tsi motordan da vazgecme sifir alirsan koy bnm gibi bi kac ozellik devam et kardesim umarim acikliyici yazmisimdir :)

cenk yeni herzaman iyidirde 38 eboşunu satıp doldurmaya kalktınmı 40bin lere hatta 44 binlere alacağım tsı ın full dolusunu 34 e 2009 unu 20 30 bin kmrede almayı tercih ederim

Geri
Üst Alt