Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar renk hakkında dürüst görüşleriniz lütfen iyi veya kötü :)

erderd

Kayıtlı Üye
Alfa romeo mito aracım 1.4 qv sol taraftan motosiklet girmesi yüzünden sol tarafım komple boyanacaktı arbanın uyuz renk kodunun bir türlü tutmaması ve benimde özendiğim bi renk olduğu için bende rengini değiştirmeye karar verdim sol tarafın komple boyandığı acısıyla olan oldu zaten dedim ve 3 kuruş daha koyup üzerine istediğim renk olan aston martinin mornin frost white a boyatmaya karar verdim.
041909_3561.jpg041909_3620.jpg041909_3576.jpgmorningfrostwhite_rear.jpg

Keşke rengi değiştirmesin diyebilirdiniz ama inanın arabamın sol tarafını öyle görünce benim gözümde ne orjinallik düşüncesi kaldı ne bişey kaldı hayata soğdum resmen. 3 kuruşdaha veririm istediğim rengi yaparım tek olurum dedim ve arabam şuan komple boyada. Umarım değerli fikirlerinizi paylaşırsınız :)

4. SAYFADA EN ALTTA RESİMLER.

Ekli dosyalar

• 041909_3561.jpg
    041909_3561.jpg
    71.8 KB · Görüntüleme: 134
  • 041909_3620.jpg
    041909_3620.jpg
    72.1 KB · Görüntüleme: 103
  • 041909_3576.jpg
    041909_3576.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 115
  • morningfrostwhite_rear.jpg
    morningfrostwhite_rear.jpg
    33.8 KB · Görüntüleme: 104
Geçmiş olsın Erdi .. Bence güzel renk :) Sedef veya inci beyazı favori rengim..

teşekkür ederim daha 2000 km de idi :( yapıcak bişi yok ama en azından istediğim renge biniyorum diyebilecem kendime :)

Ufak bi kısmında denettim aracın gayet güzel durdu benim gözümde bakalm bugün komplesi atılıcak kapı içleri felan bitti nasıl çıkıcak araç merak ediyorum

hayırlısı olsun inşallah daha sonra satarken sıkıntı yaşamazsınız

fotoğraflarda pek belli değil renk tutarsızlığı..zaten fotoğraftan iyi anlaşılmaz böyle şeyler..tavsiyem, kaza fotoğrafları duruyordur, bu fotoğraflarıda sakla..satarken sonraki sahibine verirsin..kopmle boyalı deyince ibsanlar altında bişeyler aramasın..

yeni rengin hayırlı olsun..inşallah istediğin gibi olur..allah başka kaza bela vermesin..

sadece bir tarafı yüzünden komple araç boyatma taraftarı değilim ama iyi bir boyacı rengi tutturabilir diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt