Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar lütfen yardım ?

joeblack

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdım devir, hararet, ve KM göstergeleri çalışmıyor. diğer bütün göstergeler normal ama bu 3 ü çalışmıyor. ustaya gösterdim cihaza bağladı burda anormal bir durum gözükmüyor dedi yani bende baktım değerler gönderiliyor çalışmıyor. dedim sigortası felan yokmu yok dedi sökmemiz lazım dedi. hafta içi gel bi sökelim dedi. varmı böyle bir sıkıntı ile karşılaşan yardımlarınızı bekliyorum ?

hararet müsürünü kontrol ettirdinizmi ondan olabilir gecen forumdan bi arkadasında benzer bi sorun vardı müşür ve baglantı lehimlerinde sorun cıkmıştı genede sökülüp bakılması en dogrusu:eek:key:bide hararet göstergeniz bi calısıp bi calışmıyorsa termostat ı kontrol ettirin 25 -30 tlye degişiyorlar

saol dostum. sabah kalktım arabayı çalıştırdım çalıştı herşey normal anlamadım gitti sorun gitti. :)

geçmiş olsun:eek:key: ama genede bi baktırın..

sorun tamamen soğuklardan kaynaklanıyor ve ısı değişikliklerinden kaynaklanıyor araç içinde nemlenmeler olabiliyor nadirende bu saat bölgesinde oluyor saat çalışarak ısınında veya üzerindeki nem bir şekilde gidince normale dönüyor şu an çalışıyorsa hiç bir sorun yoktur,,,

Valla bir gün çalışıyor bir gün çalışmıyor ama olabilir 5 derecenin altına düşünce çalışmıyor anlamadım gitti ne yapayım arkadaşlar ?

Geri
Üst Alt