Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar çok acil lpg yardımı

guven4234

Kayıtlı Üye
2006 1.6 stylance leonuma lpg takacak tanıdığınız bildiğiniz ümraniye kadıköy dudullu civarında iyi bir usta lazım.. hades nickli ustayı tanıyan varsa onun nerede çalıştığını bana söylesin onada gidebilirim..

arakadaşlar online olanlar şu mu bu mu diye sormuyorum bana yer adres verin gidip halledeyim şu işiartık çok fazla vaktim olmayacak çünkü..

Yalova'ya ok dersen

ZEKİ OTOGAZ öneririm ben orada taktırdım ve epeey bir taktıran oldu benim iş yerinde yani ortalama 200 arabaya takılmıştır. Sorun çıkmadı hiç. Adam da açık sözlü zaten gözü de tok birisi istersen oraya bir bak derim. Feribotla geçersin yalovaya.

Zeki Usta
Numarası: 0532 666 75 15

bu arada lpg olarak lovato taktırdım istanbul distribütöründe ve çok memnunum arkadaşlar bilginiz olsun..

hayırlı olsun, artık arabadan inmek istemeyeceksiniz :D

Geri
Üst Alt