Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Tamponlar Hakkında Bir Soru

Nusret

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma arka tampon alıcam ve alacağım.Ama tampon konusunda kararsız kaldım bi kaç arkadaşa sordum ama buradan da sorayım kesin emin olayım sonra alırım elimizde kalsın olmaması için şimdi soru şu ön tamponlarda makyajlı kasa makyajsız kasa fark ediyo bunu biliyorum.Fakat arka tamponda da aynı şey geçerlimi alacağım tampon makyajsız kasadan çıkmış bir tampon olacak benimkisi makyajlı kasa fark eder mi ?

Çoğu arkadaşta öyle dedi yarına servisede sorup tam bir bilgi alıp alıcam heralde tamponu.

ya bnm başıma şöyle bişey geldi bnm cupra tamponları alırken yalnış geldi makyajsız kasanın tamponları geldi tabi bn itiraz ettim geri göndermeye kaldım kayadibinden arklar fark etmiyo dediler arka tampon kaldı bende önü geri gönderdim sonra sorunsuz cuk oturdu ben fark yok die biliyorum

Geri
Üst Alt