Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka tampondaki ışıklar

mstfcfc

Kayıtlı Üye
arkadaşlar be bugün yolda kia'nın bi marka aracını gördüm arka tampondaki ışıklar yanıyordu sonra eve geldim ve aracımıın sis lambalarını yaktım arka tarafta sadece stop lambalarının ordaki far yandı arka tampondakiler yanmadı acaba onlar yanıyor mu yoksa yanmıyor mu?yanıyorsa nasıl yanıyor....saygılar

Söz ettiğiniz reflektörlerse onlar yanmaz!
Bazı araçlarda reflektörlerede ışık uygulaması yapıyorlar muhtemelen onlardan birini gördünüz.

xx

Kia Rio var dayımda, araçta ön sis farı yok. Arka sis varı var :) Dörtlülerin yanındaki düğmeden arka sis farları yakılabiliyor..

99566_1.jpg

Sizin aracınızdaki reflektörler, kendiniz reflektörlere ampul taktırıp ampulleride parklara bağlattırdınız mı istediğinizi elde etmiş olursunuz.

Veya arka sis farı olarak kullanmak için ayrı bir düğme yapılabilir belki..

Ekli dosyalar

• 99566_1.jpg
    99566_1.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 10
Leon'da 1 tane sis farı var o da sizin gördüğünüz..
tampondakileri reflektör far değiller..

teşekkür ederim arkadaşlar...ALLAH razı olsun...vermiş olduğunuz cevaplardan dolayı..

Tampondaki reflektörleri led döseyerek sis e bağlıyorlar güzelde oluyor muhtemelen o sekildedir

Geri
Üst Alt