Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka tampon

Deqroo

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim. Elime para geçtikçe parça parçada olsa birşeyler yaptırmak istiyorum şuan kafamda öncelikle belirlediğim 2 şey var spoiler ve arka tampon. Aldığımdan beri arabanın önüne aşık olmama rağmen o küçük stoplara bir türlü alışamadım ve arkayı elimden geldiğince düzeltmek istiyorum.
Resimdeki spoiler birkaç yerde gördüm. Sanırım 4 kapı ile uyumlu bunlar (2014). Ancak tamponu nasıl bulabilirim bilmiyorum. ImageUploadedByTapatalk1408490662.308028.jpg ilanıda bulabilirsen yazacağım.
Edit:
http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=175996364&rnd=7878

İlanda spoileri sattığı için tamponla ilgili bi bilgi yok. Satıcıya mesaj attım ondanda ses seda yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tampon orjinal tampon sadece etek yapılmış onu tüm fibercilerde yaptıra bilirsın

Beni EDS ler iyi tanır

Ortalama fiyatı tahminen ne olur sizce elimde bi fiyat olsunda daha fazla vermeyim kandırmasınlar bilmiyoru diye

Kardeşim em fazla 200 tl dir hakkı odur yani

Beni EDS ler iyi tanır

Tamamdır teşekkür ederim ilginize

Geri
Üst Alt