Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka tampon paçalığındaki taş izleri

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hayırlı akşamlar, bi sorum olacak , yeni aldığım kış lastikleri bu aralar uzun yola sık gidip geldiğimden dolayı arka tampon paçalığını taş yağmuruna tutmuşlar galiba, normalde gözükmüyo ama eğilip bi baktım, çok olmasa da taş izleri oluşmuş, moralim bozuldu biraz, bu taş izleri tamponun boyasının soyulmasına, dökülmesine sebep olur mu kısa vadede acaba? sormayacaktım ama dayanamadım işte, kusura kalmayın arkadaşlar...

Kısa vadede olmaz,ama iyi bir pasta cila yaptırmazsanız uzun vadede boyada dökülme başlayabilir..

Aracımı bugün yıkattım ön tamponun sol tarafında iğne ucu kadar siyahlık vardı. Biraz bezle uğraştım tırnakla çıkarmaya çalıştım olmadı. Sanırım taşlı yoldan geçerken sert bi şekilde cisim isabet edince boya attı.

Geri
Üst Alt