Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arka Tampon Modifiyesi hakkında yardım

Konu, 'İbiza' kısmında kezman324 tarafından paylaşıldı.

1. kezman324

kezman324 SCW Üyesi

6
    7
    3
    Hayırlı akşamlar, 12 ibiza kullanıcısıyım, arka tamponu şu fotoğraftaki gibi yaptırmak istiyorum.
    Bu plaka arkasındaki siyah bölge için plastik parça kestirmek mi yoksa folyo kaplatmak mı daha uygun olur? Egzoz da sadece görüntü olarak istiyorum komple değişim değil.
    Ankara içerisinde bildiğiniz tanıdığınız bu işi yapabilecek bir yer var mı?

Baho61 ve hasan59 bunu beğendi.
  2. hasan59

hasan59 SCW Üyesi

88
    62
    18
    Bende piano black difuzor istiyorum çift egzos çıkışlı bunun icin o tamponun altindaki siyah plastigi cikarttirabilir miyiz yoksa kalmasi mi gerekiyor bilgisi olan var mi

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.528
    5.829
    113
    Tampon altindaki plastihi cikaramazsiniz anca kaplatir yada boyatirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.675
    113
    boya iyidir

5. sebilmihge

sebilmihge SCW Üyesi

375
    307
    63
    kaplat gitsin eğer hoşuna gitmesse sökersin, boya oldumu pişman olsanda yapacak bişeyin kalmaz tekrar boya işin içine giricek..

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  6. hasan59

hasan59 SCW Üyesi

88
    62
    18
    Kaplatıp altına bi ek daha mı takmak gerekir guzel bir gorunum alsin diye

7. Zafer.67

Zafer.67 SCW Üyesi

27
    9
    3
    Kardesim.bende bu ara aynisini yaptiracam.kaplatma .boyayla arasinda 30 tl fark atio boyat.kaplama sokuleblio bi sure sonra.bnm dusuncem bu.egsozda ayni bunun gibi.kafa 50 60 tl bulunuo.ama siyah parcayi kestirceksin mecbur egsoz kadar

8. kezman324

kezman324 SCW Üyesi

6
    7
    3
    Kardesim kaplama konusunda cok haklısın sokulebiliyo bi sure sonra ama aracda boya olsun da istemiyorum o yuzden kaplama aklıma daha yattı ama plastikle renk farkı olursa kotu gozukebilir tabi

Bunu beğendi. Serter59 bunu beğendi.
  9. Serter59

Serter59 SCW Üyesi

9
    10
    3
    Aynı uygulamayı kendim yaptım plakalığın olduğu yeri boyatmak aklıma yatmadı kaliteli piano black folyo ile kapladık yaklaşık 2 aydır kullanıyorum tazik uygulamama rağmen en ufak bir kalkma vs olmadı. Kolay gelsin şimdiden :)

Ekli Dosyalar:

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  10. smlphlvn

smlphlvn SCW Üyesi

67
    76
    18
    kardeşim benim araca bi bak istersen difüzür takdırmadım ama suan ıcın on ve arka plakalık altı sıyah mat kaplattım mat olmasının ve tercıh etmemın sebebı altındakı sıyah mat panel ve emın ol piano black den cok daha hos duruyor orjınal havası verıyor acıkcası aracı kım gorse fr olarak bakıyor ıkıncısı dedıgın gıbı bende cıft cıkıs egzos ıstıyorum ama kısmet olmadı bırturlu ısten gucten ugrasmak

Sayfayı Paylaş