Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka tampon kaplama, geri viteste sağ aynanın yere dönmesi vs

KaraRR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

aracımın arka tamponunu (plakalık kısmını) siyah, teyp çerçevesini Cupra stili piano black, kapı kollarını gri kaplatmak istiyorum. Maslak civarı nerede kaça yaptırabilirim?

Ayrıca,
- Highline'lardaki gibi aracı geriye takınca sağ ayna yeri gösterme durumunu Vagcom vb yaptırabilir miyiz?
- H&R 2,5/4 yay almak üzereyim, çok sert diyorlar genelde. Arabanın zaten sağı solu tıkırdıyor, ne dersiniz? Hiç girmesem mi?
- Oemvag'dan pedal seti alıyordum tam, kargo parası pedaldan pahalı olunca vazgeçtim. Servis 300TL diyor, Golf/Polo için pedal seti taktıran var mı? Oluyor mu 6j'lere?

Cupra pedal Oluyo diye biliyorum ama denemedim

Servis 300 küsur istiyor orijinal pedal setine..

ayak dayama ve pedal setini 2 saat önce Oemvag'dan sipariş verdim..

siparişin linkini verebilirmisin? yay için yay orjinalinden daha konforlu ancak çok zıplıyor dedi kullanan arkadaşım bilmiyorum ben denemedim aynanında olacağını sanmıyorum olsa cupra boca da olurdu :p

Poloya olan pedal takımı ibizaya da uyuyor gecen yaz 72 lira gibi bı fiyatı vardi sanırım ayak dayama hariç
Ayna olayı icinde sanırım hafızali koltuk lazım
Maslakya bütün kaplamacilar yapabilir hatta kendin bile yapabilirsin
Ben kendim kapladım tamponla teyp çerçevesi ve klima çerçevesini
Ama parlak siyah teyp çerçevesinde iyi durmuyo carbona çevirdim

Geri
Üst Alt