Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka tampon hasar yardım

Akyol

Kayıtlı Üye
Merhabalar Dün akşam saat 10 civarı arabamı park etmek için durup 4lülerimi yaktığım anda arkada ki araba gelip sol arka tamponuma vurdu arabadan acelem vardı hatalıyım özür dilerim diyerek indi arabası kiralık şirket arabasıydı , halledelim tanıdık bulalım vs dedi ama ben polis cagırıp kaza tutanağı tutturdum. Sizce arka tampon degişmesi gerekirmi ve servistemi yoksa sanayideki yaptırmalıyım aracımı alalı daha 3hafta oldu ve daha 35 binde hasar kaydı oluşsun istemiyorum teşekkürler.285BF28E-A071-4B88-81E4-23D6B0073266.jpeg

benzer bir kaza da benim başıma gelmişti arkadaki suçluydu ben kendi kaskomdan açtırdım dosyayı (sonra diğer aracın sigortasından aldı masrafı kaskom bozulmadı ) işlemler daha hızlı olsun diye tamponu otoking e gönderdi exper tamir ettiler ama çok güzel birşekilde yaptılar

benzer bir kaza da benim başıma gelmişti arkadaki suçluydu ben kendi kaskomdan açtırdım dosyayı (sonra diğer aracın sigortasından aldı masrafı kaskom bozulmadı ) işlemler daha hızlı olsun diye tamponu otoking e gönderdi exper tamir ettiler ama çok güzel birşekilde yaptılar
Yanıtınız için teşekkürler malesef arabamda kasko yok karşı tarafın sigortasından yapılacak ne kadar bir hasar kaydı oluşmuştu?

Yanıtınız için teşekkürler malesef arabamda kasko yok karşı tarafın sigortasından yapılacak ne kadar bir hasar kaydı oluşmuştu?
1.5 yıl kadar önce olmuştu kaza tampon hasar görmüştü stop kırılmıştı tampon altındaki demir değişti ve bagaj kapağı ezilmişti çekiçlenip camla tampon arasındaki kısım boyandı 1603 tl tutmuştu komplesi araç ibiza , bu hasar için servise gitmedim kendi ustama yaptırdım

servise gitse bagajı değiştirceklerini söylediler , değiştirirken de menteşe vidalarının boyaları v.s hasar ister istemez görüyor (birde tahmini 4-5 bin tl hasar kaydı çıkacaktı )

Merhabalar Dün akşam saat 10 civarı arabamı park etmek için durup 4lülerimi yaktığım anda arkada ki araba gelip sol arka tamponuma vurdu arabadan acelem vardı hatalıyım özür dilerim diyerek indi arabası kiralık şirket arabasıydı , halledelim tanıdık bulalım vs dedi ama ben polis cagırıp kaza tutanağı tutturdum. Sizce arka tampon degişmesi gerekirmi ve servistemi yoksa sanayideki yaptırmalıyım aracımı alalı daha 3hafta oldu ve daha 35 binde hasar kaydı oluşsun istemiyorum teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 18120

Geçmiş olsun aracı serviste yaptıracak olursanız muhtemel 4-5 bin tutar
Dışarda iyi ustanız varsa çıkma alıp takma yaparsa 2-3 bin arası bir masraf tutar
Tutanak tutulduğu için de nerde olursa olsun hasar kaydı çıkacaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun öncelikle , Arka tamponu , tampon tamiri yapan bir yere götürürseniz büyük bi ihtimal yaparlar, tabi isterlerse

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun aracı serviste yaptıracak olursanız muhtemel 4-5 bin tutar
Dışarda iyi ustanız varsa çıkma alıp takma yaparsa 2-3 bin arası bir masraf tutar
Tutanak tutulduğu için de nerde olursa olsun hasar kaydı çıkacaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Teşekkürler adamın özellikle sanayide yaptırmak icin para vereceğini düşünmüyorum serviste yaptıracagız artık

Geri
Üst Alt