Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka tampon altındaki lambaları parklara bağlamak?

Birkan6161

Kayıtlı Üye
İnternette şöyle bir resim buldum, açıkçası oldukça hoşuma gitti.

Sanırım basit bir işlem kendimiz bile yapabilirmişiz ama ben anlamıyorum makineci adamım elektrikten anlamam :D

Benim aracımın rengi birde kırmızı daha tatlı durur düşüncesindeyim.

Burada yaptıran var mı bu şekilde? Yaptırsam kaça mâl olur acaba?

Şuan Trabzondayım, pek müsait olamadığımdan dolayı sanayiye inip bir elektrikçiye gidemiyorum fiyat alamıyorum o yüzden buradan danışıyorum :)

spa0425.jpg

Ekli dosyalar

• spa0425.jpg
    spa0425.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 69
Orda normalde reflektör var, ekstradan ampül döşenmiştir kanımca.

Stoplardan elektrik alınabilir diye düşünüyorum ama açıkçası hiç denemedim, arabayla ilgili işlemlerde ehline danışıp ehline yaptırmakta fayda vardır diye düşünmüşümdür hep. Biryeri bozulursa 3 kuruş kar etmek için 30 kuruşumuzdan olmayalım.

bizim sitede de yusuf da ve efe kardeşimizin araçlarına dursun usta yapımış ben beğendim gayet güzel olmuş ki kırmızıda da çokçok güzel durabilir bence

Tabikide işin ehline danışacaz ama ben ön ayak sizlerdende bilgi ve fikir almak istedim :)

Valla ciddi ciddi düşünüyorum bu işi İlker, bu Dursun usta kimdir? İsmine bakacak olursak nerelidir :eek: Yeri nerede acaba?

Yaptıran arkadaşlara nasıl ulaşabilirim nickleri ne acaba? Onlardan bir fiyat alsam fena olmaz :)

Hatta soldakine bordo sağdakine mavi led alsam Bordo Mavi takılsam :)

Tabikide işin ehline danışacaz ama ben ön ayak sizlerdende bilgi ve fikir almak istedim :)

Valla ciddi ciddi düşünüyorum bu işi İlker, bu Dursun usta kimdir? İsmine bakacak olursak nerelidir :eek: Yeri nerede acaba?

Yaptıran arkadaşlara nasıl ulaşabilirim nickleri ne acaba? Onlardan bir fiyat alsam fena olmaz :)

Hatta soldakine bordo sağdakine mavi led alsam Bordo Mavi takılsam :)

Tam hastasıyız diyosun yani. :)

Daha önce bunu yapanlar vardı ama şu an online değiller pek...

Göz alan başka sürücüleri rahatsız eden bişey olmasında istersen eflatun yap önemli değil :D

Geri
Üst Alt