Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka spoiler? ( ABT veya diğer markalar )

aynen Serbaycım, sana demiştim arka tamponu geç, spoiler al :)

yakışır bence Serbay, direk yaptır spoileri. arkaya da Folyo varmıydı hatırlamıyorum, yoksa plakalık kısmına siyah folyo yaptır yeterli bence. yaptırmamış olsam ben de öyle yapardım şu an

Arkaya yaptırmadım folyo bilerek makyajlı kasaların arka tampon hatları biraz daha geniş çirkin durar diye düşünmüştüm. Bi ara servise gidince konuşayım bakalım şu işi.

bence nasıl olursa olsun beyaz arabada iyi duracaktır

bende katılıyorum..standart haliyle bile çok çok güzel olur

arkadaşlar bu makyajlı spoyleri nerden yaptıracağımızı özelden değil de burdan yazışsak:))
bende kesin yaptırıcam galiba...

arkadaşlar bu makyajlı spoyleri nerden yaptıracağımızı özelden değil de burdan yazışsak:))
bende kesin yaptırıcam galiba...

makyajlı kasa mı araç yoksa makyajsız mı ? makyajlı kasa ise bitek servislerden temin ediliyor şuan.ama makyajsız kasa için biz kalıp yaptırmayı düşünüyoruz fiber

makyajlı kasa için..serviste varsa kolay olur..bi de tampon altı lip alıcam zaten..

servisten bulabilirsiniz makyajlı kasa için spoileri, dışarıda henüz kalıpları çıkarılmamış sanırım

Geri
Üst Alt