Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sol kapı su sızıntısı

onurduyar

Kayıtlı Üye
92e1f45ce86554aab75fe6eb6daed52e.jpg

cd577382dd4c58cd0c944c35b6b8fe43.jpg

Arkadaşlar merhabalar. Sizce bu su nereden sızıyor? Kapı kolundan mı yoksa camdan mı?
Çok fazla rahatsız olduğum bişey değil yalnızca merak uyandırdı ve başka kimsenin başına böyle bi vaka geldi mi ve de ne yaptı diye merak ettim.
Teşekkürler

onurduyar

Tahliye su kanalları tıkandıgı için sızma yapıyodur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kapi panduzu söküp icine cekomastik cekmen gerekiyor panduzu cikartinca camin oradan su dok sizinti belli olur simdiden kolay gelsin

Pandizotu sökmeye cesaret edemiyorum.
Eğer sökme işlemi pratik bişey olsaydı şimdiye kadar çoktan halletmiş hatta ses sistemimi bile bağlamıştım aracıma

onurduyar

Evet on kapilarin panduzunu soktugumde hoparlörler e ulastim onlarin etrafinada silikon cektim benim arka kapida hoparlör yok ...

Eger elin biraz bu işlere yatkinsa ugrasmazsin ama tabi bu islere yatkin degilse biraz ugrasidirir...

Arka kapılarda hoparlör yok zaten onlara hoparlör takmak basit döşemeyi söktükten sonra ancak asıl problem tesisat yok orda yani ordan kabloları alıp ilk önce kapı elektrik tesisatından geçirmek lazım ordan emniyet kemeri olan krem muhafazayı söküp ordan paspas altından ön konsola ön konsoldan da teybi söküp arkasındaki soketlerde birleştirmeniz gerek bunları yaparken ortam sıcak olsun ki çünkü malzeme kalitesi hiç iyi değil hemen parçaların perçimlrri kırılıveriyor

Geri
Üst Alt