Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sol kapı sorunu

Arka sol kapı sorunu

• Sorun nedir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Nereye götüreyim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Cocofb74

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar seat altea arka sol kapı dışardan açılmıyor sadece bir defa içerden açıyorum sonra dışardan açılmaya başlıyor ama her kapıları kitlediğimde tekrar içerden açmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Bunu tam bilemiyorum benim aracımda da sol arka kapı içten açılmıyordu ustaya götürüyorum yapıyor sonra ertesi gün yine aynı tık yok açmıyor. Bu böyle 3 kez oldu ustaya götürmem:) demek ki seatların sol kapılarda bişey var. Uzman bir arkadaş sorunlarımıza teşhis koyar inşallah

Teşekkürler bu arada arka bagajda açılmıyordu w40 sıktım düzeldi başına gelirse aklınds olsun

Sadece arka kapıya ait bi sorun değil benim ve diğer arkadaşın sol ön kapısı kilitle açılmıyor anahtarla açmak zorunda kalıyorum ayaküstü sanaide bi ustaya gösterdim kilit çalışıyo ama döşemeyi kaldırmadan ne olduğunu tam söyleyemem dedi bende bidaha götürmedim kafada 100 lirası var

Geri
Üst Alt