Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sol hoparlor patlama sorunu hk..

timuçin11

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba oncelıkle forumda yenı olduğumdan kusura bakmayın daha once bole bır konu varmı bılmıyorum baktım ama bulamadım. Seat ıbiza 1.2 style manuel aracımın(2016) arka sol hoparlor patladı cok yuksek sesle muzık dınleyen bırı değilim arabamın garantısı kasımda bıtıyor garantıden değişim sağlarlar mı daha once başına gelen varmı? Garanti karşılamassa dışarda yaptırsak maliyeti yuksek olur mu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar merhaba oncelıkle forumda yenı olduğumdan kusura bakmayın daha once bole bır konu varmı bılmıyorum baktım ama bulamadım. Seat ıbiza 1.2 style manuel aracımın(2016) arka sol hoparlor patladı cok yuksek sesle muzık dınleyen bırı değilim arabamın garantısı kasımda bıtıyor garantıden değişim sağlarlar mı daha once başına gelen varmı? Garanti karşılamassa dışarda yaptırsak maliyeti yuksek olur mu?

Kolonlar garantiye girmiyor kullanıcı hatası deniyor bu ücreti ile değişim yaparlar dışarıda daha uyguna iyi bulunur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Kolonlar garantiye girmiyor kullanıcı hatası deniyor bu ücreti ile değişim yaparlar dışarıda daha uyguna iyi bulunur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Teşekkür ederim o zaman dışarda uygun bir yerde yaptıracagım bilecikte ikamet edıyorum ama sakarya yada eskısehırde işini düzgğn yapan seat ozel servıs ya da tanıdık usta olan varsa bilgi verirse cok sevınırım.

Kayadibi otomotive danisin hocam, benim aracin hoparlorunu garantiden degistirmislerdi.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı araç bende de var. Önce sol arka hoparlör patladı garantiden değişti. Sonra sağ arka hoparlör patladı garantiden değişti. Sonra her iki hoparlör tekrar patladı tekrar değişti. Sanırım bu hoparlörlerde problem var. Aşırı yüksek sesle müzik dinlemem bası da çok yüksek tutmam.

Önce ön sol sonra arka sol patladı farklı zamanlarda. Değişim yapıldı ücretsiz. Arkalar için sürekli geliyor kronik bir sorun dediler. Altur da yapıldı işlemler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben garantiden değiştirmiştim. bir dene istersen

Geri
Üst Alt