Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Sol Cam Açılmıyor !

Torrado

Kayıtlı Üye
Arka sol cam açılmıyor hem şöför kapısından denedim hemde arka kapıdan cam açılmıyor basınca çıt diye bir ses geliyor o kadar sorun ne olabilir ?

Pek anlamam ama aküde sorun olabilirmi acaba...

Daha önceden herhangi bir sorun yoktu açılıyordu bugün fark ettim açılmıyor ne zamandan beri böyle bilmiyorum

Cam sorunları VW lerin kroniği..

Geçmiş olsun Ömer..

bana gore cıt sesı gelıyo dıyosun o zaman elektrık gelıyo ama motor calısmıyo olabılır ıkı taraftan da denemısın dugmede arızalı olamaz herhalde bırı acsa dıger dugme acmasa :)

camdan tık tık diye bi ses geliyorsa cam motorun arıza yapmıştır.

Servise git arka sol kapı cam mekanizması arıza yapmıştır usta bi çekiçle vurucak düzelir aynısı bendede olmuştu :) Hatta benimde arka sol camdı :D

Cam sorunları VW lerin kroniği..

Geçmiş olsun Ömer..
Ben ilk defa senden duyuyorum VW'lerde böyle bir sorun olduğunu

camdan tık tık diye bi ses geliyorsa cam motorun arıza yapmıştır.
Peki nolcak cam motoru mu değişicek ?

Servise git arka sol kapı cam mekanizması arıza yapmıştır usta bi çekiçle vurucak düzelir aynısı bendede olmuştu :) Hatta benimde arka sol camdı :D
Tesadüfün bu kadarı :D

Geri
Üst Alt