Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Sol Cam Açılmıyor !

kapinin icinde cami saran tel kopmustur.bende de olmustu..

Ömer cam motorun kilitlenmiş. Eğer aynı senkronizasyonu yakalayabileceğine inanıyorsan kapıyı sert bir şekilde kapatırken cam düğmesinin indirme tuşuna bas. Bir iki denemeden sonra bu senkronizasyonu yakalarsın
Çok saol Mert abi dediğini uyguladık sorun halloldu

cam sorununu bende yaşıyorum
ön sağ camı 3 kere götürdüm
birinde plastikleri değişti birinde tel ile makara sonra tekrar plastikleri kırıldı
tam olarak bi çözüm bulamadım
tırstığımdan masraf çıkmasın diye açmıyorum artık :D
bir ara servise göstercem maddi durum düzelince

Hallolduğuna sevindim Ömer. Arkadaşlar kısa bir teknik not vereyim camlarla ilgili madem. Araçlarınızdaki cam mekanizma ayakları plastik olduğundan çok çabuk zedelenmektedir. Zedelenme sebebi olrak en başta cam yarım açıkken kapıların sert bir şekilde kapatılması sebebi ile ayaklarda çatlamalar oluşuyor bu şekilde kapılar bir kaç kez daha sert kapandığından bu ayaklar kopuyor ve siz düşen camı kaldırmak için cam kaldırma düğmesine devamlı kaldır diye kasınca otomatik olarak tel sarma oluyor bu durumda da .

mert abi benim de sag arka kapinin cam acma dugmesinin isigi yanmiyor. (farlari actigimiz zaman yanan isik)

bende kapiyi hizlica kapatsam duzelir mi? :D

mert abi benim de sag arka kapinin cam acma dugmesinin isigi yanmiyor. (farlari actigimiz zaman yanan isik)

bende kapiyi hizlica kapatsam duzelir mi? :D
O değilde şöför bölümünden arka camları kilitleme tuşuna basılmış olabilir mi ?

Arka camları kilitleyince arka camların ışığı yanmıyor

Geri
Üst Alt