Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sis lambasi yaniyormu yanmiyor mu anlamadim

semerci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim arabanın arkasındaki sis lambalarının biri çalışmıyor bu normal mi ikiside çalışmamalımı birde göstergede arada ampüllerle ilgili amplem yanıyor arada yanmıyor birde bunun nedenini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ampülün biri git-gel yapıyordur ondan bir yanıp bir sönüyordur,

Tek yanması normal, sis farı genelde tekli olur, sol tarafta yanar diye biliyorum

:) Aracı tam bilmiyorum ama birçok araçta tek arka sis farı var. Sizinki de öyle olabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
tek geri vites tek sis lambası derken yakında tek farda takarlar maliyetten düşürmek için otomobil fabrikaları :mad:

kesin bilgisi olan varsa söyler mi yoksa oto elektirikçisine gitcem idemi bulandırdır

Yok hocam tek olur sis farı, onun simetriğinde de geri vites lambası olur o da tek

1 tane arka sis farı mevcut araçlarımızda durum böyle benim aracımdada böyle.

Geri
Üst Alt