Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka silecek

casanova9098

Kayıtlı Üye
2006 MODEL 1.6 stylance aracıma arka komple kapağı dahil orjınal silecek arıyorum herhangi bildiğiniz varsa yardımcı olursanız teş.ler

zor iş, çıkmacıları dene bence yoksa tek yol servis gibi gözüküyor.

alakasız olacak ama arkadaşlar benim leonun arka sileceği biraz gevşek duruyor, sizinki de mi öyle hatta o arka camın bagaj kapağıyla birleşim yerini de çizmiş biraz yani tam bariz çizik değil de boyayı zedelemiş normal mi? aldığımdan beri öyle ama kafama takıldı. :)

alakasız olacak ama arkadaşlar benim leonun arka sileceği biraz gevşek duruyor, sizinki de mi öyle hatta o arka camın bagaj kapağıyla birleşim yerini de çizmiş biraz yani tam bariz çizik değil de boyayı zedelemiş normal mi? aldığımdan beri öyle ama kafama takıldı. :)

Anormal kardeşim :) km si ilerlemiş çoğu leonda gördüm bu sıkıntıyı. Sanırım sileceği tutan dişli filan mı neyse zamanla asınıyor. Silecegin degen kısmına kucuk siyah bant yapıştir idareten.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2006 MODEL 1.6 stylance aracıma arka komple kapağı dahil orjınal silecek arıyorum herhangi bildiğiniz varsa yardımcı olursanız teş.ler

Banada küçük kapak lazım. Servis yada çıkmacılardan bulunur herhalde.

bostancı sanayi girişinde orjinal parçalar satan bir dükkan mevcut.servisten daha ucuz. ordan alabilirsin

[MENTION=22395]habildinar[/MENTION] Abi o kapak 10 tl fazla bişey değil benimkini çalmışlardı servisten getirttim. yalnız bu gevşekliğe ne yapmalı, nasıl çözmeli acaba, fikrin nedir? :)

[MENTION=22395]habildinar[/MENTION] Abi o kapak 10 tl fazla bişey değil benimkini çalmışlardı servisten getirttim. yalnız bu gevşekliğe ne yapmalı, nasıl çözmeli acaba, fikrin nedir? :)

Kardeşim sanayide bir ustaya göster, yada olmadı servise göster. Anlamayan birine dokundurmada sonra iyice bozmasınlar :)

Valla benim kapağı da çarpmış birileri herhalde. Servisden alayım o zaman , ucuzmuş.

Geri
Üst Alt