Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka silecek komple

brtgdgn

Kayıtlı Üye
İyi günler , arabamın arka sileceğini komple kırmışlar . Acaba yenisini nereden bulabilir ve ne kadar maliyet çıkartır acaba yardım edebilirmisiniz ?

geçmiş olsun. yarın erya ve kayadibini arayıp fiat karşılaştırması yaparmısın..bizde yazarsan sevinirim

Sağol abicim ya , arabayı aldığım günden beri mahallede olay oldu . Otopark da hiç rahat bırakmıyorlardı, sonunda kırdılar sileceği rahatladılar . Ben ararım burada paylaşırım .

Arka silecek fiyatı kayadibinde;

- Lastik ; 37,5oo TL
- Kol ; 68 TL
- Kapak ; 6,5 TL

Erya'da ise komple 115 TL

Kardesım cok geçmiş olsun ...

benim sileceğide kırmışlardı, süpürge hariç 98 tl ye malolmuştu, altur otomotivde yaptırmıştım....

Geçmiş olsun, Rabbim daha büyüklerinden sakınsın, gözü olan şerefsizin de gözü çıksın amiiin...

konuyu hortlatıyorum ama benim de arka silecek kolu gevşemiş, küçük bi kırık vardır dedi usta, iyice kırılana kadar gitsin dedi, çalışmasında sıkıntı yok, acaba makyajlı kasa silecek kolu uyar mı bizim makyajsızlara, onlar daha çok hoşuma gidiyo, olmazsa öyle bi şey alsam fiyat nedir acaba, silecek lastiğim yeni, silecek kapağı da sağlam(onu da yeni almıştım çalmışlardı), sadece kol lazım...

hep calıyorlar silecek kapaklarını ya...

Geri
Üst Alt