Arka silecek komple | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arka silecek komple

brtgdgn

Kayıtlı Üye
İyi günler , arabamın arka sileceğini komple kırmışlar . Acaba yenisini nereden bulabilir ve ne kadar maliyet çıkartır acaba yardım edebilirmisiniz ?

kfy

Administrator
geçmiş olsun. yarın erya ve kayadibini arayıp fiat karşılaştırması yaparmısın..bizde yazarsan sevinirim

brtgdgn

Kayıtlı Üye
Sağol abicim ya , arabayı aldığım günden beri mahallede olay oldu . Otopark da hiç rahat bırakmıyorlardı, sonunda kırdılar sileceği rahatladılar . Ben ararım burada paylaşırım .

brtgdgn

Kayıtlı Üye
Arka silecek fiyatı kayadibinde;

- Lastik ; 37,5oo TL
- Kol ; 68 TL
- Kapak ; 6,5 TL

Erya'da ise komple 115 TL

silentstorm61

Kayıtlı Üye
benim sileceğide kırmışlardı, süpürge hariç 98 tl ye malolmuştu, altur otomotivde yaptırmıştım....

Atakan AYDIN

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, Rabbim daha büyüklerinden sakınsın, gözü olan şerefsizin de gözü çıksın amiiin...

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
konuyu hortlatıyorum ama benim de arka silecek kolu gevşemiş, küçük bi kırık vardır dedi usta, iyice kırılana kadar gitsin dedi, çalışmasında sıkıntı yok, acaba makyajlı kasa silecek kolu uyar mı bizim makyajsızlara, onlar daha çok hoşuma gidiyo, olmazsa öyle bi şey alsam fiyat nedir acaba, silecek lastiğim yeni, silecek kapağı da sağlam(onu da yeni almıştım çalmışlardı), sadece kol lazım...