Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka Silecek Kapağı ARIYORUM..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratleon41

Kayıtlı Üye
Leon için sadece arka sileceğin montaj yerinin üstündeki kapağı arıyorum.nerden bulabilirim bilen varmı?

yokmu fikri olan bi arkadaş? illegal yoldanı temin edelim yani :)))

:))) Bölgedeki çıkmacılara falan baktınız mı ?

arka sileceğin ömrü dolmuşsa makyajlının en beğendiğim parçası arka sileceğini alabilirsiniz..sorunsuz çalışıyo makyajsızda da..nerdeyse 1 sene olmuştur takalı..
o kapak ayrı satılır mı bilmiyorum silecek siparişi verince komple geliyo çünkü..eğer tek gelmiyosa ya da satılmıyosa makyajlınınki hem daha güzel hem daha ucuz.. :eek:key:

arka sileceğin ömrü dolmuşsa makyajlının en beğendiğim parçası arka sileceğini alabilirsiniz..sorunsuz çalışıyo makyajsızda da..nerdeyse 1 sene olmuştur takalı..
o kapak ayrı satılır mı bilmiyorum silecek siparişi verince komple geliyo çünkü..eğer tek gelmiyosa ya da satılmıyosa makyajlınınki hem daha güzel hem daha ucuz.. :eek:key:

bu sileceğim daha yeni yiğitim.senin dediğin gibi yapsam kasko değiştirir mi bunu.bozmadan kaskoyu.makyajlınınkinle?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt