Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka sİlecek İÇİn yardim lÜtfen

aykstc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kapının önünde arka sileceği çalmışlar araştırdım ama ölçüleri bulamadım bu gün serviste kapalı bir kaç yere sordum büyük yapı marketlere gittim ama kimse ölçüleri bilmiyor altea nın arka sileceği kaç cm ve fiyatları nedir bunu almışken ön silecekleride değiştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

servis sadece fiyat bilgisi veriyor 45 tl + kdv dedi ölçüyü sordum yazmıyor dedi bir kaç yere sordum ama satılanlar bu araca uymuyor bauhause ve benzincilerde satılanlarıda satıcılar olmaz yolda düşer dedi 45 tl çok para nerden bulunur bu silecek arkadaşlar

servis sadece fiyat bilgisi veriyor 45 tl + kdv dedi ölçüyü sordum yazmıyor dedi bir kaç yere sordum ama satılanlar bu araca uymuyor bauhause ve benzincilerde satılanlarıda satıcılar olmaz yolda düşer dedi 45 tl çok para nerden bulunur bu silecek arkadaşlar

Dalıcan En yakın Oto Sanayiye Bi Wosvagenci Bulucan 20 Tl Ye Taktırıcan Oda Olmaz dersen Arıycan Oto 2000 Kazım Ustayı Söyliycen İstersen Sana Önce Resmini Gönderir Gönlün Rahat Eder Ardından Alıcan Takıcan.. Oda makul Fiyata Ümraniyede Dükkanı;) Google La Oto 2000 Diye Yaz Çıkar:eek:key:

Dalıcan En yakın Oto Sanayiye Bi Wosvagenci Bulucan 20 Tl Ye Taktırıcan Oda Olmaz dersen Arıycan Oto 2000 Kazım Ustayı Söyliycen İstersen Sana Önce Resmini Gönderir Gönlün Rahat Eder Ardından Alıcan Takıcan.. Oda makul Fiyata Maslakta Dükkanı;) Google La Oto 2000 Diye Yaz Çıkar:eek:key:

Gerçi akşama kadar dayanırım diye düşünüyordum ama şimdi sorayım dedim usta, bende şu kapı altına led taktırmak istiyorum beyaz ışık sadece kapı açılınca yanacak kapanınca sönecek :D Biraz absuk birşey oldu neyse dur ben sana akşam sorayım en azından arkadaşın konusunuda dağıtmayım ( şimdi silmeyim o kadar yazmışım :eek:)

Gerçi akşama kadar dayanırım diye düşünüyordum ama şimdi sorayım dedim usta, bende şu kapı altına led taktırmak istiyorum beyaz ışık sadece kapı açılınca yanacak kapanınca sönecek :D Biraz absuk birşey oldu neyse dur ben sana akşam sorayım en azından arkadaşın konusunuda dağıtmayım ( şimdi silmeyim o kadar yazmışım :eek:)

Demirhan O basit yha Bütün Elektrikçiler Yapıyor Onu Birlikte Bakarız Bende Düşünüyorum Yaptırmayı..

Geri
Üst Alt