Arka park sensörü montajı için usta aranıyor? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arka park sensörü montajı için usta aranıyor?

mgencay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, babamın Polo'su için park sensörü almıştım. Kendi ustasına gitmiş yokmuş çırağı bayağı eski ve iyidir; tampon sökülmeden bu iş olmaz demiş. Avr. yakasında bu iş tamponu sökmeden yapabilecek iyi bir usta ve irtibat bilgisi varsa paylaşır mısınız? Teşekkürler...

batum

Kayıtlı Üye
avrupa hangi taraftasınız başakşehirde bağcılargüngören san. de var ama tampon sökülcekse sökülür ona bişey diyemem zaten çok zor bişey değil ben kendi leonumdan öğrendim istersen ustanın adresi veririm.

Duvi

Kayıtlı Üye
Pançla delikleri açıyorlarda sensörleri oturtmak için tamponu indirmek gerekebilir kardeşim..

mgencay

Kayıtlı Üye
Pançla delikleri açıyorlarda sensörleri oturtmak için tamponu indirmek gerekebilir kardeşim..
Bu iş, üzerinde yapamıyorlar mıbu kadar detaylı mı gerçekten? Tampon tırmakları kırılır endiresi ile indirtmek istemiyorum ama mecbur ise inecek o halde...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kağıthane tarafında bak abi sen ustaya burası uzak kaçar :eek:key:

Duvi

Kayıtlı Üye
Bu iş, üzerinde yapamıyorlar mıbu kadar detaylı mı gerçekten? Tampon tırmakları kırılır endiresi ile indirtmek istemiyorum ama mecbur ise inecek o halde...
Ben corsa d kasaya sötürmeden montaj yaptırmıştım arabasına ve ustasına göre değişiyor sanırım kardeşim..Ama işin ehline yaptır derim sorun yaşamaman adına..